Konjufca: Qeverisja e mirë do të rikthehet shpejt

Must Read

A ka mundësi që të mbyllen çerdhet përsëri? Ka prindër që i kanë regjistruar fëmijët, por nuk i sjellin

https://youtu.be/S4vRRkF4J4U Nëse përkeqësohet gjendja epidemiologjike, çerdhet mund të mbyllen përsëri. Drejtori i...

Shkëndija fitimtare ndaj Tottenham, Gjoka: Pavarësisht rezultatit do të fitojmë eksperiencë

https://youtu.be/HICK76-swYA Pavarësisht se si do të jetë rezultati mes Shkëndisë dhe Totenhemit,...

A ka dallime mes koalicionit LSDM-BDI?

https://youtu.be/_ZOKeia4-vU Bashkimi Demokratik për Integrim nuk heq dorë nga masa e paralajmëruar...
- Advertisement -

Ish-ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Glauk Konjufca, sonte është shprehur se “qeverisja e mirë do të rikthehet shpejt”. Konjufca ka hedhur akuza ndaj qeverisë Hoti për menaxhimin e pandemisë.

Konjufca përmes një shkrimi në facebook ka theksuar se LDK-ja bashkë me PDK-në, mendjen nuk e kishin te virusi, por sipas tij te rrëzimi i qeverisë Kurti.

- Advertisement -

Sipas tij, qytetarët mezi po presin që shtetit tonë t’ia rikthejnë qeverisjen e mirë, “e cila filloi në shkurt por u ndërpre në mars”. “Kur fitorja është në zemrat dhe mendjet e njerëzve, ajo bëhet e pashmangshme.”, ka shtuar më tutje Konjufca./21Media

Qeverisja e mirë do të rikthehet shpejtSa të neveritshme këto fotot e ministrave në kulmin e pandemisë! Ta krijojnë…

Gepostet von Glauk Konjufca am Dienstag, 11. August 2020

- Advertisement -

A ka mundësi që të mbyllen çerdhet përsëri? Ka prindër që i kanë regjistruar fëmijët, por nuk i sjellin

https://youtu.be/S4vRRkF4J4U Nëse përkeqësohet gjendja epidemiologjike, çerdhet mund të mbyllen përsëri. Drejtori i Shtëpisë së shëndetit Shkup, Viktor...

Shkëndija fitimtare ndaj Tottenham, Gjoka: Pavarësisht rezultatit do të fitojmë eksperiencë

https://youtu.be/HICK76-swYA Pavarësisht se si do të jetë rezultati mes Shkëndisë dhe Totenhemit, ekipi tetovar do të jetë...

A ka dallime mes koalicionit LSDM-BDI?

https://youtu.be/_ZOKeia4-vU Bashkimi Demokratik për Integrim nuk heq dorë nga masa e paralajmëruar se do të suvencionohen pagat...

Sërish thirrje anti-shqiptare, dasmorët u nisën për të marrë nuse, u takuan me “Komitët”

https://youtu.be/IpVru6zhjP8 Ishin nisur për të marrë nusen, por dasmorët shqiptarë u takuan me grupin e tifozëve “Komitët”...

Ndotësit do të kapen me dron, nga 18 xhirime, kapet një ndotës

https://youtu.be/IMbCRan-vnM Patrulla ekologjike, me dron fluturon disa herë në javë për të kontrolluar se kush ndotë dhe...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -