Array

Klopp lavdëron Elliott-in – RTV21

Must Read

Amazon para festave do të punësojë 100.000 punëtorë sezonalë

Kompania amerikane Amazon kumtoi se ka punësuar 100.000 njerëz në kohë të përcaktuar për shkak të rritjes...

Vetëizolim i obligueshëm deri në marrjen e rezultatit nga testimi, në të kundërt dënim prej 50 eurosh

Vetëizolimi është i obligueshëm gjatë testimit për Kovid-19 nga caktimi i testit ose nga vetë testimi, e...

Meksikë: Janë gjetur mbi 50 trupa të varrosur në fshehtësi, dhjetëra janë gra

Mbetjet e 59 trupave të njerëzve janë zbuluar në varrezat masive në shtetin meksikan Guanahuato, ku është...

Tekniku gjerman nuk ka dyshim për nivelin e lojtarit

Tekniku gjerman nuk ka dyshim për nivelin e lojtarit
Harvey Elliott u bë lojtari më i ri që debuton për Liverpoolin në fitoren ndaj MK Dons në Carabao Cup.
16-vjeçari impresionoi të gjithë me paraqitjen e tij edhe pse humbi një shans të mirë.
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka vetëm fjalë të mira për sulmuesin.
Ai tha se “është shumë mirë që një 16-vjeçar të luajë kështu për ne. Është djalosh brilant, e di si t’ia dalë në situata të këqija dhe dëshiron të mësojë. Do të jetë i duhuri për ne. Këmba e tij e majtë nuk është e keqe, nuk kishte fat për këtë arsye nuk shënoi”.
Tekniku gjerman gjithashtu foli edhe për James Milner duke thënë se është i mrekullueshëm.
“Iu ndihmon shumë lojtarëve të ri. Në çdo ndeshje është i njëjtë, andaj është brilant”, përfundoi Klopp./21Media
 

Amazon para festave do të punësojë 100.000 punëtorë sezonalë

Kompania amerikane Amazon kumtoi se ka punësuar 100.000 njerëz në kohë të përcaktuar për shkak të rritjes së porosive përmes internetin para...

Vetëizolim i obligueshëm deri në marrjen e rezultatit nga testimi, në të kundërt dënim prej 50 eurosh

Vetëizolimi është i obligueshëm gjatë testimit për Kovid-19 nga caktimi i testit ose nga vetë testimi, e deri në marrjen e rezultatit....

Meksikë: Janë gjetur mbi 50 trupa të varrosur në fshehtësi, dhjetëra janë gra

Mbetjet e 59 trupave të njerëzve janë zbuluar në varrezat masive në shtetin meksikan Guanahuato, ku është regjistruar  shkallë e lartë e...

Mbajtja e maskës e obligueshme, për mosmbajtje edhe në vend të hapur gjobë prej 20 eurove

Mbajtja e  mbrojtjes në fytyrë bëhet e obligueshme për qytetarët me ndryshimet e reja të Ligjit për mbrojtje të popullatës nga sëmundjet...

MASH ka formuar grup pune për ndryshim të materialeve mësimore dhe didaktike

Ministria e Arsimit dhe Shkencës bëri të ditur se ka formuar grup pune i cili zhvillon koncept për ndryshim të plotë dhe...

More Articles Like This