Kida, Ledri dhe Butrinti paralajmërojnë këngën e re

TË FUNDIT

Këngëtarët e njohur, Kida, Ledri Vula dhe Butrint Imeri kanë një lajm të mirë për fansat e tyre.

Treshja do të sjellë projektin e radhës, i cili titullohet ”Dale”.

Lajmin e kanë bërë të ditur Butrinti dhe Ledri në Instagram, ku edhe e kanë treguar ditën dhe orën e publikimit të këngës.

”Dale”, 3 korrik, 00:00”, ka shkruar Butrinti krahas një fotografie të postuar me dy artistët e tjerë.

Gjithashtu, fotografinë e njëjtë e ka postuar edhe Ledri Vula në instagram, teksa ka shkruar “DALE/ 3 KORRIK, 00:00.”./21Media

TË NGJAJSHME