ZGJEDHJET

Kasami: Vëmendje të veçantë bujqve, produktet e tyre të shiten edhe në Evropë

Must Read

Në Bllacë lëvizje e paktë e qytetarëve, shtetasit e Kosovës ktheheshin prapa

https://youtu.be/N3FV2NRyUhk Për shkak të vendosjes së testit PCR për shtetasit e Kosovës,...

Filipçe: Spitalet kanë kapacitet për pacientë, spitali i improvizuar është tërësisht i zbrazët

https://youtu.be/vXUha6LW5vE Numrat e lartë me të infektuar me Kovid-19, çdo ditë i...

Incizim i ri nga komedianët rus, Zaev thotë se e ka ditur se nuk bisedon me Greta Thunberg

https://youtu.be/-hMaJ2nKX_0 Lideri i LSDM, Zoran Zaev, thotë se e ka ditur që...
- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK -

Bartësi i listës zgjedhore në njësinë 6, i koalicionit “Mundemi”, Bilall Kasami, njëherazi edhe kryetar i Lëvizjes Besa, zotohet se në qeverisjen e ardhshme pas 15 korrikut, vëmendje të veçantë do t’u kushtojë bujqve.

- Advertisement -

“Do t’i ndihmojmë nëpërmjet subvencioneve që t’ua lehtësojmë punën e tyre dhe produktet vendore të shiten edhe në Evropë. Gjithashtu do të ndihmojmë privatet të ndërtojnë një qendër grumbullimi për produktet bujqësore, e cila do të jetë me standarde Evropiane” zotohet Kasami.

#MUNDEMI

Do të kujdesemi për bujqit në qeverisjen tonë, do t'i ndihmojmë ata edhe me subvencione si dhe do të ndihmojmë privatët të ndërtojnë qendër grumbullimi për produktet bujqësore, e cila do të jetë me standarde Evropiane.#MUNDEMI#BESA#Voto 3️⃣

Gepostet von Bilall Kasami am Dienstag, 30. Juni 2020
- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -

- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK -

Latest News

Filipçe: Spitalet kanë kapacitet për pacientë, spitali i improvizuar është tërësisht i zbrazët

https://youtu.be/vXUha6LW5vE Numrat e lartë me të infektuar me Kovid-19, çdo ditë i mbushin spitalet nëpër qytetet e...

Incizim i ri nga komedianët rus, Zaev thotë se e ka ditur se nuk bisedon me Greta Thunberg

https://youtu.be/-hMaJ2nKX_0 Lideri i LSDM, Zoran Zaev, thotë se e ka ditur që bisedon me Gretën e rrejshme,...

Gostivari nën tym, digjet deponia “Rusino”, Komuna kërkon nga Qeveria që të merr masa

https://youtu.be/aj3AjDHsAnU Deponia “Rusino” në Gostivar gjatë natës së mbrëmshme është përfshirë përsëri nga zjarri, me çka  kundërmim...

Zyberi në Bogovinë të Tetovës, “Votën tuaj do ta arsyetojmë me punë, me ndershmëri e besueshmëri”

https://youtu.be/BHTRgDB-RzQ Ideja për Kryeministër Shqiptar, Zyberi tha se ka trazuar shumë struktura politike e shtetërore brenda dhe...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -