Kanye West goditi një fans dhe iku

TË FUNDIT

Policët po hetojnë Kanye West për gjoja se ka goditur me grusht një fans që kërkoi një autograf dhe është publikuar një video që tregon burrin të shtrirë në rrugë ndërsa Kanye tërbohet me njerëzit që me sa duket punojnë për të.

Sulmi i supozuar ndodhi rreth orës 3 të mëngjesit në DTLA, jashtë Magazinës Soho dhe Ye ishte absolutisht i zemëruar. Kur fillon video, ai po bërtet, “largohuni nga unë” tek një grua që po përpiqet ta qetësojë.

Dëshmitarët na thonë se kjo ishte vetëm disa sekonda pasi Kanye dyshohet se e goditi djalin dy herë – një herë në kokë dhe një herë në qafë.

Policia u thirr më pas në vendngjarje, por Kanye ishte larguar tashmë në kohën kur ata mbërritën, transmeton rtv21.tv.

Fansi i cili refuzoi trajtimin mjekësor thuhet se e ka xhiruar sherrin në telefonin e tij. Ndërkohë, policia ende nuk ka folur me krijuesin e hitit “Stronger”./21Media

MARKETING I PAGUAR POLITIK