ZGJEDHJET

Juventusi dhe Barcelona arritën marrëveshje për Arturin, fudbollisti dëshiron të qëndrojë në Spanjë

Must Read

Mësim online edhe pas 1 shtatorit? “Me këto kushte aspak nuk është i dëshiruar”

https://youtu.be/DW-rCwWxVW0 Pengesa të shumta pati kur filloi mësimin online. Kërkonte ndihmën e...

UNSHM memorandum për partitë politike, Zhbogar: Nxënësit duan libra dhe kushte më të mira për arsimim

https://youtu.be/L0pgmBuvepA Kuadri shkollor të aftësohet dhe të përpilohet plan-program i veçantë për...

Bilall Kasami në “Debate zgjedhore”, “Nuk kërkojmë vota për LSDM-në por për vete”

https://youtu.be/aH4TPK_wfAc Janë në një koalicion të përbashkët parazgjedhor por votat secili i...
- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK -

Shefat e Juventusit dhe Barcelonës arritën marrëveshje për transferin e Arturit me vlerë 80 milionë euro, pohon “Skaj Sport”.

- Advertisement -

Megjithatë, vet fudbollisti nuk ka dhënë pëlqim për këtë marrëveshje. Mesfushori 23-vjeçar dëshiron të mbetet në “Kamp Nou” edhe krahas asaj se “biankonerët” i ofrojnë rritje serioze të rrogës.

Nëse ndodh transferi, thuhet se Arturi do të fitojë nga pesë milionë euro për një sezon. Klubi katalanas angazhohet që transferi të realizohet deri 30 qershor, që ta fornojë bilancin e vet të gjendjes për vitin financiar.

Dy klubet do t’i vazhdojnë përpjekjet e tyre që ta bindin lojtarin./MIA

- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -

- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK -

Latest News

UNSHM memorandum për partitë politike, Zhbogar: Nxënësit duan libra dhe kushte më të mira për arsimim

https://youtu.be/L0pgmBuvepA Kuadri shkollor të aftësohet dhe të përpilohet plan-program i veçantë për mësimin online janë dy nga...

Bilall Kasami në “Debate zgjedhore”, “Nuk kërkojmë vota për LSDM-në por për vete”

https://youtu.be/aH4TPK_wfAc Janë në një koalicion të përbashkët parazgjedhor por votat secili i kërkon për vete. Kryetari i...

Merkel: Hapje të kapitujve të parë nga negociatat me Shkupin dhe Tiranën këtë vit

Kancelarja gjermane Angela Merkel sot i prezantoi prioritetet e kryesimit të vendit të saj me BE-në në gjashtë muajt e ardhshëm, duke...

Hidhen poshtë ankesat e VMRO-DPMNE-së, KSHPK e dërgoi ankesën e Çulevit në KSHZ

https://youtu.be/APAg5UR4Dl0 Komisioni Antikorrupsion e hodhi poshtë ankesën e VMRO-DPMNE-së e cila kërkoi përgjegjësi nga drejtori i Ndërmarrjes...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -