Array

“I’m alive", versionin shqip e ndjej më shumë”

Must Read

Haradinaj: Ende nuk e kemi shpëtuar Ujmanin, duhet të bëjmë kujdes me fizibilitetin

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj sonte ka paralajmëruar se Kosova nuk guxon të heqë dorë nga interesat...

Itali, stadiumet do të hapen gradualisht nga 8 tetori

Ministri italian i sportit Vincenzo Spadafora ka treguar se stadiumet në Itali do të fillojnë të hapen...

Makron: Rusia të japë shpjegim për helmimin e Navalnit, ekzistojnë linja të kuqe për armë kimike

Presidenti francez Emanuel Makron sot kërkoi nga Rusia urgjentisht ta shpjegojë rastin me helmimin e kritikut të...
- Advertisement -

“Varianti në shqip i këngës “I’m alive” do të publikohet ditët në vazhdim. Ishte shumë e rëndësishme për mua që të publikohet edhe versioni në gjuhën shqipe, pasi e ndjej më shumë sesa atë në anglisht. Kënga është e njëjta, ndryshon vetëm gjuha. Një këngë pop për veten, gruan dhe pasionet e saj, me të cilën ka prekur zemrat e publikut që tani”është shprehur Elhaida Dani në një intervistë për gzetën “Panorama” ajo thotë që ndihet e plotësuar me “I’m alive”, përderisa ende pa dalë në skenë në “Eurosong” ka marrë mjaft vota nga publiku dhe ka bërë shumë fansa për vete

Se sa e pret fitoren Elhaida Dani,pasi qe është më e klikuara ajo shtoi “Pres të jap më të mirën e ta shijoj deri në fund këtë eksperiencë, cilido qoftë rezultati. Dua të dal kryelartë”.

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Haradinaj: Ende nuk e kemi shpëtuar Ujmanin, duhet të bëjmë kujdes me fizibilitetin

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj sonte ka paralajmëruar se Kosova nuk guxon të heqë dorë nga interesat e saja në dialogun me...

Itali, stadiumet do të hapen gradualisht nga 8 tetori

Ministri italian i sportit Vincenzo Spadafora ka treguar se stadiumet në Itali do të fillojnë të hapen gradualisht nga data 8 tetor....

Makron: Rusia të japë shpjegim për helmimin e Navalnit, ekzistojnë linja të kuqe për armë kimike

Presidenti francez Emanuel Makron sot kërkoi nga Rusia urgjentisht ta shpjegojë rastin me helmimin e kritikut të Kremlinit, Aleksej Navalni dhe theksoi...

Arturo Vidal: Me Interin dua të fitoj shumë gjëra

Tashmë ish-mesfushori i Barcelonës Arturo Vidal ka folur për herë të parë si lojtar i Interit, duke e falënderuar klubin zi-kaltër për...

“Mbetemi në qëndrimin se prindërit duhet të kthehen në punë” – tha Shahpaska

"Me krijimin e kushteve për akomodimin e fëmijëve në institucionet parashkollore – kopshte dhe qendra ditore për zhvillim të hershëm të fëmijës,...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -