Ilir Shaqiri dhe Shkurte Fejza vijnë me këngë të re

TË FUNDIT

Këngëtari Ilir Shaqiri përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar projektin e tij të radhës, përcjell TV21. Kënga është bashkëpunim me këngëtaren Shkurte Fejza, ndërsa titullohet “Flakadani i Trimërisë”. Shaqiri njoftoi se kënga i kushtohet heroit të Kosovës, Azem Behluli.

MARKETING I PAGUAR POLITIK