Fotografi zhgënjyese! Si supozohej të ishin, si u servirën në të vërtetë

TË FUNDIT

Mick Schumacher pjesë e ekipit “Haas”

Mick Schumacher, djali i kampionit të botës në Formula 1, Michael Schumacher, pritet të jetë pjesë e...

Qeveria miraton tekstin e Projekt-Ligjit për Agjencinë e Intelegjencës

Qeveria sonte në seancën e saj të 24-të e miratoi tekstin e Projektligjit për Agjencinë e Inteligjencës.

Dua Lipa dominon në nominimet kryesore të “Grammy Awards 2021”

Dua Lipa, këngëtarja shqiptare me famë botërore, dominon në nominimet e “Grammy Awards 2021”.

Zvicër, sulm në një supermarket, policia nuk përjashton “motive terroriste”

Një grua zvicerane sulmoi dy gra të tjera, njërën me thikë, në një supermarket në Llugano, në...

Kinë, gjenden gjurmë virusi në paketimet në Dongguan

Autoritetet shëndetësore në qytetin Dongguan, në provincën kineze të Guangdong, zbuluan se dy kampionë të paketimeve ushqimore...

Thuhet se kur nuk ke pritshmëri të larta, ia del të mos zhgënjehesh.

Por ky nuk ishte rasti i 29 klientëve, të cilët u nxitën nga imazhe të gënjeshtërta dhe të mirëkuruara, por përfunduan në një realitet të hidhur.

Më poshtë do të gjeni disa fotografi ushqimesh, si supozohej të ishin dhe si janë në realitet.

TË NGJAJSHME