“Falma” publikohet nga Adelina Tahiri

TË FUNDIT

Ashtu siç ka paraljmëruar, këngëtarja e njohur Adelina Tahiri ka publikuar projektin e ri në bashkëpunim me Anxhelo Koçin.

“Falma”, titullohet kënga e re, për muzikën është përkujdesur Anxhelo Koçi dhe Alsked Rrenja, shkruan rtv21.tv

Dyshja këtë këngë e kanë publikuar të shoqëruar me videoklip./21Media 

TË NGJAJSHME