ZGJEDHJET

Edhe Zaevi i komentoi “bombat” për Mickoskin

Must Read

16 vjeçari nga Shkupi plagoset me thikë!

Mbrëmë rreth orës 22:10 në Shkup një djalë 16 vjeçar është plagosur me thikë. Ngjarja ka ndodhur...

Raport javor i ISHP-së: Është ulur numri i rasteve të reja dhe të vdekurve, ndërsa është rritur numri i të shëruarve

Në periudhën prej 29 qershor deri më 5 korrik, sipas raportit të Institutit për shëndet publik, shënohet...

Spasovski: Qeveria do ta shqyrtojë propozimin e Komisionit për Sëmundje Infektive!

Kryeministri teknik Oliver Spasovski, deklaroi se gjatë ditës Qeveria do ta shqyrtojë propozimin e Komisionit për Sëmundje...
- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK -

Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev ka komentuar “bombat” ku dëgjohet duke folur lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski.

- Advertisement -

Zaev mohon se dikush nga partia që udhëheq ai i ka publikuar bombat.

“Po shohim se si janë incizuar takime nga të gjithë njerëzit. Supozoj se dikush që ka qenë në ato takime, i ka incizuar ato biseda. Kur Zoran Zaev posedonte dëshmi i publikonte ato në mënyrë transparente në LSDM dhe gjithmonë kur do të kemi dëshmi do t’i publikojmë dhe do t’i dorëzojmë te institucionet”, tha Zaev.

Paraprakisht Mickoski deklaroi se “bombat” janë prerë pjesë-pjesë dhe janë montuar nga LSDM dhe Zoran Zaev për qëllime të fushatës zgjedhore.

- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -

- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK -

Latest News

Raport javor i ISHP-së: Është ulur numri i rasteve të reja dhe të vdekurve, ndërsa është rritur numri i të shëruarve

Në periudhën prej 29 qershor deri më 5 korrik, sipas raportit të Institutit për shëndet publik, shënohet ulje e numrit të rasteve...

Spasovski: Qeveria do ta shqyrtojë propozimin e Komisionit për Sëmundje Infektive!

Kryeministri teknik Oliver Spasovski, deklaroi se gjatë ditës Qeveria do ta shqyrtojë propozimin e Komisionit për Sëmundje Infektive. “Qeveria...

2 viktima dhe 68 raste të reja me koronavirus në Shqipëri

Dy pacientë të tjerë e kanë humbur betejën me Covid-19 duke e çuar në 83 numrin total të viktimave. Në 24 orët...

Turistë serb pozitiv në Covid-19 në karantinë dhe në spital në Greqi

Të paktën tre turistë serb janë në karantinë, ndërsa dy në spital, derisa pushimin veror e kalojnë në Greqi, gjegjësisht në Halkidiki...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -