Array

Drake sqaron pse ka fshirë buzët nga puthja e Madonës

Must Read

Pendarovski pas Këshillit për Siguri: Ora policore duhet të shkojë në histori

I pari i shtetit, Stevo Pendarovski, pas seancës së Këshillit për Siguri tha se se sipas...

Shtip, për një orë gjobiten rreth 50 shoferë

Nëpunësit policorë në disa pika në Shtip për vetëm një orë në Shtip kanë regjistruar 50 shkelje...

SPB Tetovë me kontrolle për vendosje të paligjshme të “flesherëve” në makina

Sektori për Punë të Brendshme-Tetovë ka filluar me kontrollin dhe masat e tjera për zbulimin dhe sanksionimin...
- Advertisement -

Puthja e Madonës me Drake është përsëri në qendër të vëmendjes, pasi për të ka reaguar Drake, ku u theksua se nuk ishte siç është vlerësuar dje nga ata që kanë parë videon.

Vërtet që Drake i ka fshirë buzët më një shpejtësi marramendëse, ashtu që ka tërheq vëmendjen e shumë mediave. Por, Drake thotë që reagimi i tij ka ardhur si shkak i buzëkuqit të Madonës, e kjo nuk do të thotë që nuk e ka shijuar puthjen. Përkundrazi ai thekson se puthjen e Madonës e ka përjetuar ani pse ka qenë gjithçka spontane.

- Advertisement -

Kjo e ka bërë atë të ndihet i privilegjuar pasi e ka puthur mbretëresha e popit, ka shkruar ai në rrejti socila “Instagaram”./RTV21

- Advertisement -

Pendarovski pas Këshillit për Siguri: Ora policore duhet të shkojë në histori

I pari i shtetit, Stevo Pendarovski, pas seancës së Këshillit për Siguri tha se se sipas analizës që është bërë nga...

Shtip, për një orë gjobiten rreth 50 shoferë

Nëpunësit policorë në disa pika në Shtip për vetëm një orë në Shtip kanë regjistruar 50 shkelje nga ana e shoferëve. Zëdhënësi...

SPB Tetovë me kontrolle për vendosje të paligjshme të “flesherëve” në makina

Sektori për Punë të Brendshme-Tetovë ka filluar me kontrollin dhe masat e tjera për zbulimin dhe sanksionimin ligjor të automjeteve, të cilat...

Rohani: SHBA hyri në luftë ekonomike me Iranin

Presidenti iranian, Hasan Rohani ka deklaruar se me sanksionet ndaj dollarit, SHBA-ja hyri në luftë ekonomike me Teheranin si dhe duke përdorur...

E Majta ka dorëzuar 8 padi kundër shtëpisë ligjvënëse

Partia "E Majta" ose Levica sot deri tek gjykata Administrative ka dorëzuar 8 padi kundër shtëpisë ligjvënëse, për shkak të siç thonë...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -