Cristiano Ronaldo shënon golin e 121-të me Portugalinë

TË FUNDIT

Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes Luksemburgut dhe Portugalisë, ku kjo e fundit ka gjetur golin e parë në “Stade de Luxembourg”.

Kombëtarja e Portugalisë ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 si mysafire kundër Luksemburgut, përmes golit të Cristiano Ronaldos.

Ronaldo shënon në minutën e 9’ për 1:0.

Golin e gjeni më poshtë./KP