Çmontohet spitali i lëvizshëm afër Klinikës për Sëmundje Infektive në Shkup(VIDEO)

Must Read

BDI i fton partitë shqiptare që t’i bashkëngjiten iniciativës për Kryeministrin shqiptar

Bashkimi Demokratik për Integrim edhe sot ka vazhduar fushatën e nisur ditë më parë për zgjedhjen e...

Reagim i TV21: “Po bëhet presion ndaj punës së redaksisë së televizionit?”

https://youtu.be/KKte24wRBOo Për arsye ende të paqarta, të paktën deri më tani, Televizioni...

Dy viktima nga Kovid 19, njëri 73, tjetri 64 vjeçar

https://www.youtube.com/watch?v=_9u2Y8-LEsA&feature=youtu.be 125 persona kanë rezultuar pozitiv me Kovid 19 në 24 orët...
- Advertisement -

Spitali mobil që ishte vendosur në qarkun e Klinikës Infektive në Shkup po çmontohet, Informacionin e konfirmuan nga Armata e Republikës së Maqedonisë së Veriut.

Spitali ishte vendosur nga fundi i marsit dhe kjo duhet të jetë plotësim i kapacitetit të Klinikës Infektive për pranimin e pacientëve të sëmurë me Covid-19.

Në spital nuk u mjekua asnjë pacient sepse numri i të infektuarve të cilët trajtohen në kushte spitalore nuk e tejkaloi kapacitetin me të cilin disponojnë Klinika Infektive dhe spitali “8 Shtator”

Çmontohet spitali i lëvizshëm afër Klinikës për Sëmundje Infektive në Shkup – Се демонтира мобилната болница во кругот на Инфективната клиника

Gepostet von TV21 am Dienstag, 19. Mai 2020

- Advertisement -

Latest News

Reagim i TV21: “Po bëhet presion ndaj punës së redaksisë së televizionit?”

https://youtu.be/KKte24wRBOo Për arsye ende të paqarta, të paktën deri më tani, Televizioni 21 u bë shënjestër e...

Dy viktima nga Kovid 19, njëri 73, tjetri 64 vjeçar

https://www.youtube.com/watch?v=_9u2Y8-LEsA&feature=youtu.be 125 persona kanë rezultuar pozitiv me Kovid 19 në 24 orët e fundit, ndërsa vetëm 8...

Përse u rrit numri rasteve me Kovid 19? Flasin drejtori Memeti dhe mikrobioologu Panovski

https://www.youtube.com/watch?v=A4a4r7RGM5s&feature=youtu.be Rritja e numrit të rasteve pozitive me Kovid-19 është për shkak mosmenaxhimit të mirë të institucioneve...

Debati për zgjedhje parlamentare në kohë të vështirë pandemie!

https://www.youtube.com/watch?v=sI0lua3QUmA&feature=youtu.be Partitë politike për interesat e tyre hapën temën e zgjedhjeve në kohë pandemie dhe në këtë...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -