Boki 13: Edhe shumë politikan të tjerë kanë nënshkruar marrëveshje me “Lidhjen Ndërkombëtare”, jo vetëm Remenski

Must Read

Nëse të gjitha partitë shqiptare do të jenë në qeveri, Arjanit Hoxha do të lobojë që “Besa” të kalojë në opozitë

Nëse të gjitha partitë shqiptare hyjnë në Qeveri, atëherë Lëvizja BESA do të dalë në opozitë. Kështu...

Xhandarmëria serbe patrullon në Kosovë/Karaçevë (Video)

Sot rreth orës 17:00, xhandarmëria serbe me tendencë destabilizimi, janë futur rreth 1 km në brendësi të...

Numër rekord i të sapoinfektuarve me koronavirus në Shqipëri, punësohet kuadër plotësues mjekësor

Në Shqipëri është shënuar rekord i ri negativ   i rasteve pozitive me Kovid-19 në një 24 orësh, ...

I akuzuari në “Lidhjen Ndërkombëtare” Bojan Jovanovski në fjalët e tij hyrëse deklaroi se shumë persona të tjerë kanë qenë pjesë e Lidhjes Ndërkombëtare dhe jo vetëm e akuzuara Frosina Remenski dhe të njëjtit kanë nënshkruar marrëveshje.

- Advertisement -

-Unë atëherë isha simpatizant dhe aktivist i LSDM-së dhe pjesë e Revolucionit laraman. Prej atëherë kanë filluar kontaktet me Remenskin, kam pasur kontakte edhe me funksionarë më të lartë të partisë,- tha Bojan Jovanovski.

Në lidhje me projektin ai tha se projekti është sjell në vitin 2017 dhe pas asaj ka nisur realizimi, realizator i projektit ka qenë edhe pensionistja Liljana Todorovska, e cila ka qenë pjesëtare në Kuvend.

- Advertisement -
- Advertisement -
  • Tags
  • 1
- Advertisement -

Latest News

Xhandarmëria serbe patrullon në Kosovë/Karaçevë (Video)

Sot rreth orës 17:00, xhandarmëria serbe me tendencë destabilizimi, janë futur rreth 1 km në brendësi të territorit të Kosovës në fshatin...

Numër rekord i të sapoinfektuarve me koronavirus në Shqipëri, punësohet kuadër plotësues mjekësor

Në Shqipëri është shënuar rekord i ri negativ   i rasteve pozitive me Kovid-19 në një 24 orësh,  nga fillimi i pandemisë  më...

Edhe në Itali vatër e re e virusit korona pas kthimit të disa tinejxherëve nga Kroacia

Dy vajza 18-vjeçare janë kthyer në qytetin italian Padova të infektuara me virusin korona pas pushimit veror në Kroaci, për çka 24...

Në SHBA, në korrik të sapopunësuar vetëm 1,8 milion, më pak nga shifrat e majit dhe qershorit

Ekonomia e SHBA-së në korrik ka hapur 1,8 milion vende pune, që është regres sipas treguesve  të muajve maj dhe qershor dhe ...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com