Bejrut, në momentin e shpërthimit, një nuse po pozonte për ditën e dasmës – VIDEO

Must Read

Dimitrov paralajmëroi 120 milion euro ndihmë nga BE për RMV-në

Pas takimit me eurokomisionarin për zgjerim, Oliver Varhei dhe ekipin e tij, zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane, Nikolla...

Guteresh i bëri thirrje botës të parandalohet Lufta e ftohtë mes SHBA-së dhe Kinës

Sekretari i përgjithshëm i KB-së Antonio Guteresh sot i bëri thirrje botës ta parandalojë Luftën e ftohtë...

Kuvendi i miratoi ndryshimet e ligjeve për arsim, në kushte të jashtëzakonshme fillimin e vitit shkollor e përcakton Qeveria

https://youtu.be/wecngTo4ylE Me ndryshimet në Ligjin për Arsim fillor dhe atë të mesëm,...
- Advertisement -

Video kapi momentin e tmerrshëm kur një nuse, e cila po pozonte për foto në ditën e dasmës së saj, u ndërpre nga shpërthimi masiv në Bejrut i cilli mori jetën e të paktën 135 personave të martën.

Videoja tregon nusen duke qëndruar jashtë dhe duke pozuar në një fustan të gjatë e të bardhë, transmeton tv21.tv.

- Advertisement -

Ndërsa, fotografja ndalet për të kapur një foto të tufës së nusës me lule, shpërthimi mund të dëgjohet teksa tronditi qytetin. Nusja shihet duke ikur, ndërsa rruga mbushet me tym.

Një furnizim i madh i lëndëve plasëse të konfiskuara dhe potencialisht të pasigurta që ishin ruajtur në një depo në portin e qytetit dyshohet si burimi i shpërthimit./21Media

- Advertisement -

- Advertisement -
  • Tags
  • 4

Dimitrov paralajmëroi 120 milion euro ndihmë nga BE për RMV-në

Pas takimit me eurokomisionarin për zgjerim, Oliver Varhei dhe ekipin e tij, zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane, Nikolla Dimitrov paralajmëroi se në ditët...

Guteresh i bëri thirrje botës të parandalohet Lufta e ftohtë mes SHBA-së dhe Kinës

Sekretari i përgjithshëm i KB-së Antonio Guteresh sot i bëri thirrje botës ta parandalojë Luftën e ftohtë mes SHBA-së dhe Kinës dhe...

Kuvendi i miratoi ndryshimet e ligjeve për arsim, në kushte të jashtëzakonshme fillimin e vitit shkollor e përcakton Qeveria

https://youtu.be/wecngTo4ylE Me ndryshimet në Ligjin për Arsim fillor dhe atë të mesëm, të miratuara mbrëm nga Kuvendi,...

Nesër mblidhet Këshilli i Sigurisë te Pendarovski

Në vilën e presidentit Stevo Pendarovski, në Vodno, me fillim prej ora 12:00 do të mblidhet Këshilli i Sigurisë.

Takim Dimitrov-Varhei: Vërtetohet nevoja për hapjen e negociatave

Sot në Bruksel, zëvendëkryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane Nikolla Dimitrov realizoi takim me Oliver Varhein, Eurokomesarin për Zgjerim dhe Fqinjësi të...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -