“Amanet” – publikohet nga Luiz Ejlli

TË FUNDIT

Luiz Ejlli ka publikuar videoklipin e këngës më të re, “Amanet”.

Kënga që ka të bëjë me amanetin që nëna i jep për t’u kujdesur dhe për ta dashuri partneren e tij sa të ketë jetë, pritet të jetë suksesi i radhës i Luizit.

Kënga është prodhim i Synopsisads me regjisorin Xhulian Shabani.