Alban Skenderaj feston ditëlindjen, urimin më të bukur e mori nga Miriami

TË FUNDIT

Këngëtari i njohur, Alban Skenderaj sot po feston ditëlindjen e tij të 39-të, shkruan rtv21.tv

Urimin më të bukur Albani e mori nga bashkëshortja Miriam Cani, e cila për ta uruar personin e zemres ka shfrytëzuar Instagramin. “Mengjesi me i embel per mua.

Gëzuar ditelindjen babi më i mirë në botë. Do të duam sa të kemi frymë”, ka shkruar Mirami poshtë fotografië ku Albani shihet në përqafimin e vajzës dhe djalit.

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani ka më shumë se një dekadë që janë  bashkë, ata njihen si një ndër çiftet që arritën shumë mirë ta ruajnë lidhjen e tyre, pavarësisht famës.

MARKETING I PAGUAR POLITIK