Ahmeti për thirrjen e tryezës së partive shqiptare: Radhën e kishte PDSH-ja

Must Read

Memorandumi nuk do të ndikojë në negociatat?Holshtajn: Bullgaria t’i zgjidhë çështjet në mënyrë bilaterale

https://youtu.be/bpuDiX-k1bM Presioni i Bullgarisë përmes memorandumit deri te vendet anëtare të BE-së...

Ministri me premtime të njëjta, “Programi për ambient jetësor i mirë vetëm në letër”

https://youtu.be/2m6zRZ0jE5w Për ndotjen, shpëtimin e ambientit jetësor dhe ekologjinë e cila çdo...
- Advertisement -

Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti, thotë se nuk ka qenë radha e tij për ta ftuar tryezën e partive politike shqiptare. Sipas Ahmetit rradhën e ka pasur PDSH-ja.

“Është një moment që partitë politike më të vogla shqiptare kanë kërkuar vazhdimin e tryezës, jam anetamuar unë se unë jam fajtori që nuk e thirrë atë tryezë edhe pse unë nuk kam qenë ai i rradhës që është dashur ta thirrë, nëse nuk gaboj ka qenë PDSH-ja, partia e rradhës që është dashur ta thirrë tryezën. Megjithatë unë jam vendosur në një situat të papërshtatshme në presion të kohës se qenkam unë fajtori që së thirrë”, deklaroi lideri i BDI-së, Ali Ahmeti.

🔴 [LIVE] ZAEV-AHMETI TAKOHEN NË KUVEND

🔴 [LIVE] ZAEV-AHMETI TAKOHEN NË KUVEND🔴 [ВО ЖИВО] ЗАЕВ-АХМЕТИ СРЕДБА ВО СОБРАНИЕ

Gepostet von TV21 am Montag, 10. August 2020
- Advertisement -

Memorandumi nuk do të ndikojë në negociatat?Holshtajn: Bullgaria t’i zgjidhë çështjet në mënyrë bilaterale

https://youtu.be/bpuDiX-k1bM Presioni i Bullgarisë përmes memorandumit deri te vendet anëtare të BE-së të ndikojë që interpretimet bullgare...

Ministri me premtime të njëjta, “Programi për ambient jetësor i mirë vetëm në letër”

https://youtu.be/2m6zRZ0jE5w Për ndotjen, shpëtimin e ambientit jetësor dhe ekologjinë e cila çdo ditë e më shumë është...

Konfirmohen dënimet me burg për “Tankun”, Jankullovska do të shkojë në burg, Gruevski mbetet në Budapest

https://youtu.be/1gIbSTVFia4 Refuzohen ankesat e tre të dënuarve për blerjen e Mercedesit luksoz prej 600 mijë eurove –...

“Stop Rusino” kërkon mbylljen e deponisë, Nuredini: Edhe për disa vite Rusino e hapur!

https://youtu.be/RCGqvEZnlp8 Deponia Rusino vazhdon të jetë e bllokuar  nga aktivistet e lëvizjes “Stop Rusino” Kërkojnë që kjo...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -