8 vjet në lidhje, Venera i dedikon Lindit fjalët më të bukura të dashurisë

TË FUNDIT

Janë mbledhur mjetet e nevojshme për Noarin 3-vjeçar

Të afërmit e Noarit 3-vjeçar, që vuan nga tumori në veshkë, njoftojnë se, janë mbledhur mjetet e nevojshme për...

Qeveria e zgjeruar, VMRO-ja ndryshoi qëndrim, PLD-ja tha “jo”, për ASH-në ky është blof

https://youtu.be/MfaEpYyR6Xw Pasi që e mori besimin në Kuvend, dje kryeministri Zoran Zaev i ofroi opozitës që të jetë pjesë e...

Çairi dhe Saraji festojnë 7 Marsin, të pranishëm Mexhiti dhe Bexheti, por jo funksionarët e lartë BDI-së

https://www.youtube.com/watch?v=Wn3dB3j4U-Y Se po vazhdojnë fërkimet brenda BDI-së, kjo u pa edhe sot në shënimin e festës së 7 marsit, në...

Qendër terapie me protone për pacientët e vegjël me sëmundje të rënda

Një qendër e terapisë me protone për trajtimin e pacientëve të vegjël me kancer pritet të nisë funksionimin në...

Asfaltimi i autostradës Shkup-Bllacë ende s’ka filluar

https://www.youtube.com/watch?v=juo8archIpw Shumë fjalë, shumë premtime e fotografi, por asfaltimi i dy kilometrave rrugë, në autostradën Shkup-Bllacë ende nuk ka filluar...

Çifti i njohur i estradës, Venera Lumani dhe Lind Islami, festojnë sot tetë vjetorin e lidhjes.

Në rrjetin social Instagram, Venera ka ndarë me ndjekësit një pjesë të projektit të tyre të fundit, teksa ka shkruar edhe një pjesë të tekstit si dedikim për të dashurin.

“Edhe kohën pas me e kthy Jo asgjë s’kisha ndryshu M’thuj ca mundet neve me na thy?! Më e mira jonë hala s’ka ardh Gëzuar 8 vjetorin, o dashuria e jetës sime!”, ka shkruar Venera.

TË NGJAJSHME