Zaev: Mickoski dëgjohet në bomba si mbron kriminelë

Must Read

KSI ka popozuar që të hiqen PCR testet për shtetet fqinje

Komisionit për Sëmundje Infektive në mbledhjen e sotme ka propozuar heqjen e PCR testeve negative për shtetasit...

SPB Tetovë sanksionoi 154 shoferë për shpejtësi

Më 27.09.2020 në periudhën prej 13.00 deri në 19.00 në territorin e SPB Tetovë, është kryer Aksion...

Pa energji elektrike nesër më shumë pjesë të Shkupit

Për shkak të ndërhyrjeve teknike në rrjetin e shpërndarjes së energjisë elektrike, nesër pa energji elektrike do...
- Advertisement -

I çuditshëm është ky Mickoski dhe të tjerët rreth tij. E dini si, gjithkund ai dëgjohet në bomba të ndryshme si ai dakorodon, si bën krime, si mbron kriminelë, si e obstruon sjelljen e Ligjit për prokurorinë publike, si rregullisht pranon para për financimin e partisë dhe të fushatës dhe këtë e tregon fytyra e shëmtuar, u përgjigj sot në Shtip lideri i LSDM-së, Zoran Zaev në pyetje të gazetarëve për bombën e re, e cila sot në mëngjes është publikuar për hapësirën banesore në Butel.

Ai theksoi se përmes kësaj bombe nga ana tjetër, opozita tenton me bisedime ta involvojë përmes personave të tretë.

- Advertisement -
  • Tags
  • 3

KSI ka popozuar që të hiqen PCR testet për shtetet fqinje

Komisionit për Sëmundje Infektive në mbledhjen e sotme ka propozuar heqjen e PCR testeve negative për shtetasit e vendeve të rajonit. TV21...

SPB Tetovë sanksionoi 154 shoferë për shpejtësi

Më 27.09.2020 në periudhën prej 13.00 deri në 19.00 në territorin e SPB Tetovë, është kryer Aksion kontrollues i veprimit republikan për...

Pa energji elektrike nesër më shumë pjesë të Shkupit

Për shkak të ndërhyrjeve teknike në rrjetin e shpërndarjes së energjisë elektrike, nesër pa energji elektrike do të mbesin disa prej shfrytëzuesve...

Ndërroi jetë Qamil Selimi ish-futbollist i Vllazërimit

Papritmas ndërroi jetë Qamil Selimi ish futbollist i Vllazërimit. Për vdekjen e tij të parakohshme njoftuan nga KF Vllazërimi nga Kërçova.

Për një ditë policia ka dënuar 643 qytetarë për maska

Gjatë ditës së djeshme (27 / 28.09.2020) në territorin e Republikws sw Maqedonisë sw Veriut lidhur me masën për mosmbajtje tw mjeteve...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -