Zaev: Ahmeti ishte 8 vjet me Gruevskin në Qeveri, por NATO nuk ndodhi

Must Read

Haradinaj: Ende nuk e kemi shpëtuar Ujmanin, duhet të bëjmë kujdes me fizibilitetin

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj sonte ka paralajmëruar se Kosova nuk guxon të heqë dorë nga interesat...

Itali, stadiumet do të hapen gradualisht nga 8 tetori

Ministri italian i sportit Vincenzo Spadafora ka treguar se stadiumet në Itali do të fillojnë të hapen...

Makron: Rusia të japë shpjegim për helmimin e Navalnit, ekzistojnë linja të kuqe për armë kimike

Presidenti francez Emanuel Makron sot kërkoi nga Rusia urgjentisht ta shpjegojë rastin me helmimin e kritikut të...
- Advertisement -

Заев за Ахмети: Осум години беше со Никола Груевски и не обезбедија влез во НАТОZaev: “Ahmeti ishte 8 vjet me Gruevskin në qeveri, por NATO nuk ndodhi”

Gepostet von TV21 am Donnerstag, 11. Juni 2020

Duke komentuar për idenë e BDI-së për kryeministrin shqiptar,  lideri i LSDM-së Zoran Zaev, në emisionin Click Plus tha se  Ahmeti ishte 8 vjet me Gruevskin në Qeveri, por NATO nuk ndodhi. Ai tha se edhe zyrtarizimi i gjuhës shqipe u bë kur erdhi LSDM në Qeveri. Zaev shtoi se BDI në këtë mënyrë do të shkon opozitë, sepse po ofendon intelektin e qytetarëve.

- Advertisement -
  • Tags
  • 1

Haradinaj: Ende nuk e kemi shpëtuar Ujmanin, duhet të bëjmë kujdes me fizibilitetin

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj sonte ka paralajmëruar se Kosova nuk guxon të heqë dorë nga interesat e saja në dialogun me...

Itali, stadiumet do të hapen gradualisht nga 8 tetori

Ministri italian i sportit Vincenzo Spadafora ka treguar se stadiumet në Itali do të fillojnë të hapen gradualisht nga data 8 tetor....

Makron: Rusia të japë shpjegim për helmimin e Navalnit, ekzistojnë linja të kuqe për armë kimike

Presidenti francez Emanuel Makron sot kërkoi nga Rusia urgjentisht ta shpjegojë rastin me helmimin e kritikut të Kremlinit, Aleksej Navalni dhe theksoi...

Arturo Vidal: Me Interin dua të fitoj shumë gjëra

Tashmë ish-mesfushori i Barcelonës Arturo Vidal ka folur për herë të parë si lojtar i Interit, duke e falënderuar klubin zi-kaltër për...

“Mbetemi në qëndrimin se prindërit duhet të kthehen në punë” – tha Shahpaska

"Me krijimin e kushteve për akomodimin e fëmijëve në institucionet parashkollore – kopshte dhe qendra ditore për zhvillim të hershëm të fëmijës,...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -