VMRO-DPMNE paralajmëroi protestë të re për nesër, Misajllovski: Goce Dellçev është linja jonë e kuqe

Must Read

A ka mundësi që të mbyllen çerdhet përsëri? Ka prindër që i kanë regjistruar fëmijët, por nuk i sjellin

https://youtu.be/S4vRRkF4J4U Nëse përkeqësohet gjendja epidemiologjike, çerdhet mund të mbyllen përsëri. Drejtori i...

Shkëndija fitimtare ndaj Tottenham, Gjoka: Pavarësisht rezultatit do të fitojmë eksperiencë

https://youtu.be/HICK76-swYA Pavarësisht se si do të jetë rezultati mes Shkëndisë dhe Totenhemit,...

A ka dallime mes koalicionit LSDM-BDI?

https://youtu.be/_ZOKeia4-vU Bashkimi Demokratik për Integrim nuk heq dorë nga masa e paralajmëruar...
- Advertisement -

Nënkryetari i VMRO-DPMNE, Vllado Misajllovski për nesër pasdite paralajmëroi edhe një protestë, protesta e tretë nga partia e tij. Dy protestat e para ishin kundër rritjes së rrymës, ndërsa protesta e nesërme është për Goce Dellçevin. Siç thotë Misajllovski, Goce Dellçev është një nga personazhet më të ndritura në bazë të postulateve të të cilit bazohet shteti bashkëkohorë maqedonas. Akuzoi Zaevin se me Bullgarinë po tregton me emrin e Dellçevit, me ekzistencën e tij, ndërsa vetë kjo, siç thotë Misajllovski, paraqet tregtim me ekzistimin e popullit maqedonas.

 “Nuk ka asnjë lëvizje në rrugën drejt BE. BE mbetet një premtim i parealizuar i Zoran Zaevit dhe pushtetit të tij. Nuk dëgjuam ide, e as plan. Të rikujtojmë, kjo Qeveri është e gatshme të heq dorë nga gjithçka vetëm që të shpëtojnë dhe për të shpëtuar disa karriera të personave që e udhëheqin”, tha Vllado Misajllovski – nënkryetar i VMRO-DPMNE-së.

- Advertisement -

A ka mundësi që të mbyllen çerdhet përsëri? Ka prindër që i kanë regjistruar fëmijët, por nuk i sjellin

https://youtu.be/S4vRRkF4J4U Nëse përkeqësohet gjendja epidemiologjike, çerdhet mund të mbyllen përsëri. Drejtori i Shtëpisë së shëndetit Shkup, Viktor...

Shkëndija fitimtare ndaj Tottenham, Gjoka: Pavarësisht rezultatit do të fitojmë eksperiencë

https://youtu.be/HICK76-swYA Pavarësisht se si do të jetë rezultati mes Shkëndisë dhe Totenhemit, ekipi tetovar do të jetë...

A ka dallime mes koalicionit LSDM-BDI?

https://youtu.be/_ZOKeia4-vU Bashkimi Demokratik për Integrim nuk heq dorë nga masa e paralajmëruar se do të suvencionohen pagat...

Sërish thirrje anti-shqiptare, dasmorët u nisën për të marrë nuse, u takuan me “Komitët”

https://youtu.be/IpVru6zhjP8 Ishin nisur për të marrë nusen, por dasmorët shqiptarë u takuan me grupin e tifozëve “Komitët”...

Ndotësit do të kapen me dron, nga 18 xhirime, kapet një ndotës

https://youtu.be/IMbCRan-vnM Patrulla ekologjike, me dron fluturon disa herë në javë për të kontrolluar se kush ndotë dhe...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -