Vjen bashkëpunimi i Ardian Bujupit dhe Noizy

TË FUNDIT

Ardian Bujupi dhe Noizy kanë finalizuar një projekt të ri muzikor.

Në rrjetet sociale është bërë e ditur se ky projekt muzikor mban titullin “Aventura”.

“Kënga #aventura del të enjten natën ora 00:00”, ka shkruar Ardian Bujupi në Instagram krahas fotografisë me Noizy-n.

Fansat mezi po presin ta dëgjojnë projektin e tyre të ri muzikor./21Media