“Trend boj, nuk njeki”, thotë Era Istrefi

TË FUNDIT

Era Istrefi është ndër artistet që ka rrëmbyer zemrën e publikut me paraqitjet dhe stilin e saj. Ajo është aktive në rrjete sociale, ku po publikon imazhe nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, Era për 1 milion e 400 mijë ndjekësit e saj ka publikuar disa fotografi, në të cilat duket me stil të ri të flokëve.

“Trend boj nuk njeki”, ka shkruar artistja krahas fotografive.

Kujtojmë që, projekti i fundit nga Era Istrefi është “TKRKT”, i cili është publikuar më 21 maj dhe deri tani në Youtube ka arritur mbi 7 milionë klikime./21Media

error: Content is protected !!