Tramp e ka lëshuar brifingun për shkak të shtënave në Shtëpinë e Bardhë

Must Read

A ka mundësi që të mbyllen çerdhet përsëri? Ka prindër që i kanë regjistruar fëmijët, por nuk i sjellin

https://youtu.be/S4vRRkF4J4U Nëse përkeqësohet gjendja epidemiologjike, çerdhet mund të mbyllen përsëri. Drejtori i...

Shkëndija fitimtare ndaj Tottenham, Gjoka: Pavarësisht rezultatit do të fitojmë eksperiencë

https://youtu.be/HICK76-swYA Pavarësisht se si do të jetë rezultati mes Shkëndisë dhe Totenhemit,...

A ka dallime mes koalicionit LSDM-BDI?

https://youtu.be/_ZOKeia4-vU Bashkimi Demokratik për Integrim nuk heq dorë nga masa e paralajmëruar...
- Advertisement -

Presidenti amerikan Donald Tramp e ka lëshuar papritur sallën e konferencave, vetëm disa momente pasi filloi brifingu për koronavirusin dhe menjëherë pas kësaj u kthye në podium për t’u thënë gazetarëve se sigurimi e kishte hequr atë nga beifngu për shkak se ka pasur të shtëna në afërsi të Shtëpisë së Bardhë.

“Do të doja të falënderoja shërbimin sekret për punën e tyre gjithmonë të shpejtë dhe shumë efikase. Njëherit, ka pasur të shtëna dhe dikush është dërguar në spital”, tha Tramp.

- Advertisement -

Siç tha ai, duket se personi është qëlluar nga shërbimi sekret “kështu që ne do të shohim se çfarë po ndodh”, shtoi ai dhe theksoi se ai nuk e di gjendjen e personit që u qëllua.

Një zyrtar i lartë i administratës konfirmoi për CNN se njeriu që hapi zjarr është në paraburgim.

- Advertisement -

Incidenti ka ndodhur në kufirin e Avenysë së 17-të Avenysë Pensilvania, pikërisht përballë Shtëpisë së Bardhë pranë Parkut Lafiet.

- Advertisement -

A ka mundësi që të mbyllen çerdhet përsëri? Ka prindër që i kanë regjistruar fëmijët, por nuk i sjellin

https://youtu.be/S4vRRkF4J4U Nëse përkeqësohet gjendja epidemiologjike, çerdhet mund të mbyllen përsëri. Drejtori i Shtëpisë së shëndetit Shkup, Viktor...

Shkëndija fitimtare ndaj Tottenham, Gjoka: Pavarësisht rezultatit do të fitojmë eksperiencë

https://youtu.be/HICK76-swYA Pavarësisht se si do të jetë rezultati mes Shkëndisë dhe Totenhemit, ekipi tetovar do të jetë...

A ka dallime mes koalicionit LSDM-BDI?

https://youtu.be/_ZOKeia4-vU Bashkimi Demokratik për Integrim nuk heq dorë nga masa e paralajmëruar se do të suvencionohen pagat...

Sërish thirrje anti-shqiptare, dasmorët u nisën për të marrë nuse, u takuan me “Komitët”

https://youtu.be/IpVru6zhjP8 Ishin nisur për të marrë nusen, por dasmorët shqiptarë u takuan me grupin e tifozëve “Komitët”...

Ndotësit do të kapen me dron, nga 18 xhirime, kapet një ndotës

https://youtu.be/IMbCRan-vnM Patrulla ekologjike, me dron fluturon disa herë në javë për të kontrolluar se kush ndotë dhe...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -