Totenhemi ia dhuroi fanellat ekipit Marin për shkak të ndalesës për shkëmbim pas ndeshjes

TË FUNDIT

Ish-kreu i bankës së Vatikanit, Angelo Caloia dënohet me 9 vjet burg

Ish-kreu i bankës së Vatikanit, Angelo Caloia, është dënuar sot me nëntë vjet burg për pastrim parash dhe përvetësim...

Ish-komandanti i ushtrisë boshnjake dënohet për krime lufte

Gjykata e Sarajevës e ka dënuar me 10 vjet burgim një ish-komandant të ushtrisë boshnjake, pasi erdhi në përfundimin...

Kida rrëmben vëmendje me ndryshimin e ri

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kida përveç që njihet për projektet e saj, njihet edhe për eksperimentet që...

Guteresh mirëpriti hyrjen në fuqi të Traktatit për ndalimin e armëve bërthamore

Sekretari i Përgjithshëm i KB Antonio Guteresh mirëpriti hyrjen e sotme në fuqi të Traktatit për Ndalimin e Armëve...

Xhonson: Ka prova se varianti i ri i korona virusit është më vdekjeprurës

Varianti i ri i koronavirusit, i cili u zbulua në Mbretërinë e Bashkuar, mund të jetë më vdekjeprurës, ka...

Pres-shërbimi i Totenhemit kumtoi se pas ndeshjes në kuadër të FA kupës me ekipin e rangut të ulët Marin, e cila përfundoi me rezultatin 5:0 në favor të londinezëve, fanellat e lojtarëve ua dhuroi nikoqirit.

“Lojtarëve nuk u lejohet të shkëmbejnë fanella pas ndeshjes për shkak të protokolleve për mbrojtje nga koronavirusi. Prandaj, siguruam për ekipin Marin fanella të ekipit tonë në kujtim të ndeshjes së sotme historike”, njoftoi pres-shërbimi i Spars.

Nikoqiri për këtë ndeshje arriti të shesë rreth 30 mijë bileta virtuale dhe prandaj u janë falënderues tifozëve të tyre të cilët dhanë mbështetje për ekipin

TË NGJAJSHME