Tetovë, arrestohen dy persona pas kontrollit në shtëpitë e tyre

Must Read

Mot me diell dhe me vranësira të vogla lokale – temperatura deri 29 gradë

 Mot me diell me vranësira të vogla deri në mesatare lokale do të mbizotërojë sot në vend....

ASH-AAA karton të kuq për zëvendësministrat? Abazi: S’kanë legjitimitet, do të punojnë vetëm për interesat partiake

Zëvendësministrat e rinj të propozuar nga Qeveria, nuk do të sjellin asnjë risi, por vetëm do të...

Bytyqi kundër Grubit dhe Zaevit, “Paratë publike nuk duhet të ndahen sipas përkatësisë etnike”

https://youtu.be/QVHD2o-kb-0 Propozimi i zëvendëskryeministrit të parë, Artan Grubi që të subvencionohen kompanitë...
- Advertisement -

Polica e Tetovës bashkë me kolegët e Shkupit nga sektori i drogës arrestuan dy persona nga Tetova pas kontrollit këtë mëngjes në shtëpitë e tyre të cilët gjetën gjësende për vepra tashmë të kryera dhe të regjistruara. Kontrollet në shtëpitë e tyre u bënë këtë mëngjes nga ora 06:00 deri në ora 08:00 me urdhër gjyqësor.

“Zyrtarët policorë nga SPB Tetovë në bashkëpunim me Departamentin e kriminalistikës- Sektorin për trafikim të paligjshëm të drogës në aksionin për zhbërjen e grupeve dhe personave të angazhuar në tregti ilegale të drogës, bazuar në urdhër të gjykatës nga Gjykata Themelore e Tetovës realizuan kontrolle në shtëpinë dhe ambientet ndihmëse të F.L (29), si dhe shtëpinë e M.A (31), që të dy nga Tetova”, kumtoi sot Zyra për marrëdhënie me publikun të SPB Tetovë.

- Advertisement -

Pas arrestimit që të dy u dërguan në stacionin policor në Tetovë për procedim të mëtejmë.

- Advertisement -

Mot me diell dhe me vranësira të vogla lokale – temperatura deri 29 gradë

 Mot me diell me vranësira të vogla deri në mesatare lokale do të mbizotërojë sot në vend. Do të fryjë erë e...

ASH-AAA karton të kuq për zëvendësministrat? Abazi: S’kanë legjitimitet, do të punojnë vetëm për interesat partiake

Zëvendësministrat e rinj të propozuar nga Qeveria, nuk do të sjellin asnjë risi, por vetëm do të punojnë për interesat e tyre...

Bytyqi kundër Grubit dhe Zaevit, “Paratë publike nuk duhet të ndahen sipas përkatësisë etnike”

https://youtu.be/QVHD2o-kb-0 Propozimi i zëvendëskryeministrit të parë, Artan Grubi që të subvencionohen kompanitë private të cilat do të...

Profesionet të ndryshme nga obligimet?! Zëvendësministrat të martën para deputetëve

https://youtu.be/KaiRwPjWwFY Në vend që të kenë fundjavë të lirë, deputetët do të duhet t’i lexojnë biografitë dhe...

MPB “ruan” ish-ministren Jankullovska, Gruevski në Budapest, bashkëpunëtorët e tij më të afërt në burg

https://youtu.be/I-GFz2nm33w Përditshmëri e banorëve të rrugës “Dimçe Mirçev” numër 20, janë makinat policore, sepse vetëm 10 metra...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -