Tërmet i fuqishëm godet Greqinë, ndihet në Shkup dhe Tiranë

TË FUNDIT

Një tërmet i fuqishëm ka goditur Greqinë para pak minutash.

Tërmeti me fuqi prej 5.9 ballë, është ndjerë edhe në Shkup dhe Tiranë./TV21

TË NGJAJSHME