Të shtëna me armë në Çair

Must Read

Qeveria emëroi drejtorët dhe zëvendësdrejtorët

Në seancën e sontme të qeverisë u vendos se kush do të udhëheq...

Zaev: Qytetarët të respektojnë masat!

Kryeministri i vendit Zoran Zaev në rrjetin social Facebook, apeloi deri te të gjithë qytetarët që të...

Sllovenia para mbylljes së plotë

Qeveria sllovene ka nisur me mbylljen e restoranteve, hoteleve, dyqaneve, me përjashtim të atyre që shesin gjërat...

Gjuajtje me armë në rrugën “Xhon Kenedi” të Çairit është dëgjuar sot rreth orës 10:30.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme për TV21 e konfirmojnë rastin duke theksuar se nuk ka të lënduar. Rasti ka ndodhur në një kafene të kësaj rruge, nga një përleshje fizike paraprake. Ekipet e Sektorit për Punë të Brendshme Shkup kanë dal në vend ngjarja, për momentin nuk ka të arrestuar dhe MPB po punon në zbardhjen e rastit.

- Advertisement -

“Sot në orën 10:28 është denoncuar se në rrugën “Xhon Kenedi” është dëgjuar gjuajtje me armë. Menjëherë, pas denoncimit nëpunës policorë të SPB Shkup kanë dalë në terren dhe kanë gjetur gëzhoja nga armë zjarri”, thanë nga MPB.

Nga atje kanë shtuar se ende punohet në zbardhjen e rastit.

Qeveria emëroi drejtorët dhe zëvendësdrejtorët

Në seancën e sontme të qeverisë u vendos se kush do të udhëheq medrejtoritë. Ish...

Zaev: Qytetarët të respektojnë masat!

Kryeministri i vendit Zoran Zaev në rrjetin social Facebook, apeloi deri te të gjithë qytetarët që të respektojnë masat dhe kështu të...

Sllovenia para mbylljes së plotë

Qeveria sllovene ka nisur me mbylljen e restoranteve, hoteleve, dyqaneve, me përjashtim të atyre që shesin gjërat e domosdoshme dhe transporti publik...

Deputeti Durlovski nga VMRO-DPMNE largohet nga Kuvendi: U deshiroj fat kolegëve të koalicionit

Deputeti nga radhët e VMRO-DPMNE-së, Igor Durlovski po largohet nga Kuvendi. Këtë e bëri të ditur vetë Durlovski nëpërmjet një statusi në...

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti nesër viziton Maqedoninë

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti nesër do të vizitojë Maqedoninë e Veriut me ftesë të kryeministrit Zoran Zaev.

More Articles Like This