Sulmuesi i Barcelonës Luis Suarez ka përjashtuar bashkimin me Juventusin këtë verë

Must Read

Platforma për mësim online sërish “error”, nxënës pa pajisje kompjuterike! Carovska: Le ta ndjekin RTM-në

https://youtu.be/Y2f867pMnLg Dy ditë para fillimit të vitit të ri shkollor arsimtarja po...

Komuna e Kërçovës u ndau grante 21 personave për hapjen e bizneseve të reja

Në Komunën e Kërçovë u nënshkruan kontratat për 21 persona të cilët u subvencionuan për hapjen e...

Dauti-Bekteshi, debat i nxehtë për rrymën, nëse kompanitë ndërrojnë mendje, Komisioni do të ndryshojë vendimin

https://youtu.be/igYaVIHpNPw Qeveria të gjejë zgjidhje që çmimi i energjisë elektrike të ulet,...
- Advertisement -

Luis Suarez nuk do të bashkohet me Juventusin sipas RAC1. Sulmuesi uruguajan refuzoi propozimin nga mbretërit e Serisë A këtë të martë dhe tani do të shqyrtojë mundësi të tjera, përcjell portali rtv21.tv

Arsyeja pse Suarez që refuzon lëvizjen është sepse ai nuk mund të arrijë shtetësinë italiane para 6 tetorit dhe, si i tillë, nuk do të ketë të drejtë të luajë në Ligën e Kampionëve. Sipas RAC1, kjo është arsyeja pse Suarez tani po kërkon një klub tjetër.

- Advertisement -

Nuk ka asnjë mundësi që Suarez të qëndrojë te Barcelona.

Tani, si Barça ashtu edhe Suarez do të duhet të studiojnë opsionet e tjera në dispozicion dhe të gjejnë një zgjidhje që funksionon për të gjitha palët./21Media

- Advertisement -

Platforma për mësim online sërish “error”, nxënës pa pajisje kompjuterike! Carovska: Le ta ndjekin RTM-në

https://youtu.be/Y2f867pMnLg Dy ditë para fillimit të vitit të ri shkollor arsimtarja po bën prova me nxënësit se...

Komuna e Kërçovës u ndau grante 21 personave për hapjen e bizneseve të reja

Në Komunën e Kërçovë u nënshkruan kontratat për 21 persona të cilët u subvencionuan për hapjen e bizneseve të reja dhe hapjen...

Dauti-Bekteshi, debat i nxehtë për rrymën, nëse kompanitë ndërrojnë mendje, Komisioni do të ndryshojë vendimin

https://youtu.be/igYaVIHpNPw Qeveria të gjejë zgjidhje që çmimi i energjisë elektrike të ulet, aq më tepër tani në...

72 të shëruar dhe 54 raste të reja me Covid-19 në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës sot bëri të ditur se gjatë 24 orëve të fundit nuk është raportuar asnjë rast...

Aktvendimi për rastin “Dhuna në Qendër”, Janakievski dënohet 1 vit burg me kusht, Gruevski 1.5 vjet

https://youtu.be/mHly5evsDSo Ish kryeministri Gruevski u dënua me një vjet e gjysmë burg, derisa ish ministri Mile Janakieski...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -