Array

Sonte, Skënderbeu-Milsami!

Must Read

Umit Karan rikthehet në krye të FC Shkupit

Umit Karan rikthehet në krye të skuadrës së Shkupit. Karan sot e ka marrë drejtimin e FC...

BDI në Qeveri nuk e zgjodhi LSDM-ja por qytetarët – tha Muhamed Zekiri në ClickPlus!

I pyetur nëse LSDM-ja duhej të bënte koalicion me BDI-në edhe pse në fushatë zgjedhore kishte një...

Zekiri thumbon zv/Ministrin Ilir Hasanin, shpejtoi me statusin në Facebook, është herët për kafe në Prishtinë derisa numrat janë në rritje!

“Unë gjykoj se ishte i përshpejtuar statusi i zv/ministrit të Shëndetësisë, se së shpejti do të pimë...
- Advertisement -

Sonte zhvillohen ndeshjet e turit të fundit, për gara eliminatore të plej-offit, për Ligën e Kampionëve në futboll. Në këtë kuadër takimi që merr interesimin e opinionit shqiptar është padyshim ai që zhvillohet prej orës 20 e 45 minuta në stadiumin “Elbasan Arena”, ndërmjet Skenderbeut të Korçës dhe Milsami të Moldavisë. Në ndeshjen e parë korçarët fituan me rezultat 2 me 0, ndërsa dueli i sontëm është jashtëzakonisht i vlefshëm për shkakun se një skuadër shqiptare për herë të parë do të mund të prekë plej-offin e eliminatoreve të Ligës së Kampionëve! Ditën e djeshme kualifikimin për këtë rreth e siguruan: Dinamo e Zagrebit, Apoeli i Qipros, Rapidi i Vjenës dhe Monako, që do të mund të jenë rival të Skenderbeut, natyrisht nëse korçarët fitojnë sonte!./21Media

- Advertisement -

Umit Karan rikthehet në krye të FC Shkupit

Umit Karan rikthehet në krye të skuadrës së Shkupit. Karan sot e ka marrë drejtimin e FC Shkupit, pas largimit të trajnerit...

BDI në Qeveri nuk e zgjodhi LSDM-ja por qytetarët – tha Muhamed Zekiri në ClickPlus!

I pyetur nëse LSDM-ja duhej të bënte koalicion me BDI-në edhe pse në fushatë zgjedhore kishte një retorikë të nxehtë, Muhamed Zekiri...

Zekiri thumbon zv/Ministrin Ilir Hasanin, shpejtoi me statusin në Facebook, është herët për kafe në Prishtinë derisa numrat janë në rritje!

“Unë gjykoj se ishte i përshpejtuar statusi i zv/ministrit të Shëndetësisë, se së shpejti do të pimë kafe në Prishtinë dhe ndodhi...

Rita Ora luan në “Twist”, u publikua traileri i filmit

Sukseset e artistes kosovare me famë ndërkombëtare, Rita Ora nuk po kanë të ndalur. Përveç sukseseve në muzikë dhe bashkëpunimit me brende...

Provokim i radhës i Muhamed Zekirit ndaj BDI-së? Arbër Ademi fajtor për gjendjen në arsim

Nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zekiri sonte në emisionin ClickPlus në TV21 kritikoi ashpër ish-ministrin e Arsimit dhe Shkencës Arbër Ademi nga radhët...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -