Sonte në 10Minuta, ministri Kreshnik Bekteshi

TË FUNDIT

“Duro”, Dafina Zeqiri ka nisur xhirimet për klipin e ri

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, ka nisur xhirimet për videoklipin e këngës së re e cila titullohet “Duro”....

Tetë të vdekur dhe 488 raste të reja me Covid-19 në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës sot informoi se gjatë 24 orëve të fundit vdiqën 8 persona që...

SHBA-ja sanksionon shtatë zyrtarë rusë pas helmimit të Navalnyt

Shtetet e Bashkuara kanë thënë se do të sanksionojnë shtatë pjesëtarë të Qeverisë ruse, si përgjigjje ndaj helmimit dhe...

Grenell: Kurti është antiamerikan, Bideni ta ndalë

Ish i dërguari i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka kritikuar ashpër liderin e...

Sërish numër i lartë i rasteve pozitive me Covid-19

Në Maqedoninë e Veriut edhe sot janë regjistruar numër i lartë i rasteve të reja pozitive me Covid-19. Për 24...

Në intervistën 10Minuta, mysafirë sot do të jetë ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi.

Do të flasim për pakon e 5 ekonomike dhe çfarë përfitime të presin qytetarët nga ajo.

Nga ndiqni me fillim prej ora 19:10 në TV21 dhe drejtpërdrejt në “Facebook”.

TË NGJAJSHME