Shqipëri, 6 viktima dhe 143 raste të reja me Covid-19

Must Read

Memorandumi nuk do të ndikojë në negociatat?Holshtajn: Bullgaria t’i zgjidhë çështjet në mënyrë bilaterale

https://youtu.be/bpuDiX-k1bM Presioni i Bullgarisë përmes memorandumit deri te vendet anëtare të BE-së...

Ministri me premtime të njëjta, “Programi për ambient jetësor i mirë vetëm në letër”

https://youtu.be/2m6zRZ0jE5w Për ndotjen, shpëtimin e ambientit jetësor dhe ekologjinë e cila çdo...
- Advertisement -

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë, informoi se 24 orët e fundit nga 650 testime të realizuara për të dyshuar të prekur me virusin korona 143 persona kanë rezultur pozitiv me Covid-19.

Tiranë-45, Durrës-31, Korçë-17, Shkodër-6, Krujë-6, Vlorë-6, Elbasan-4, Lezhë-4, Lushnje-4, Tropojë-4, Berat-3, Gjirokastër-3, Kavajë-2, Kukës-1, Mat-1, Malësi e Madhe-1, Prrenjas-1, Memaliaj-1, Klos-1, Gramsh-1 dhe Shijak-1.

- Advertisement -

24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë, ka regjistruar 51 pacientë të shëruar nga korona virusi.

Ndërkaq 6 pacientë e kanë humbur betejën me virusin korona.

- Advertisement -

Memorandumi nuk do të ndikojë në negociatat?Holshtajn: Bullgaria t’i zgjidhë çështjet në mënyrë bilaterale

https://youtu.be/bpuDiX-k1bM Presioni i Bullgarisë përmes memorandumit deri te vendet anëtare të BE-së të ndikojë që interpretimet bullgare...

Ministri me premtime të njëjta, “Programi për ambient jetësor i mirë vetëm në letër”

https://youtu.be/2m6zRZ0jE5w Për ndotjen, shpëtimin e ambientit jetësor dhe ekologjinë e cila çdo ditë e më shumë është...

Konfirmohen dënimet me burg për “Tankun”, Jankullovska do të shkojë në burg, Gruevski mbetet në Budapest

https://youtu.be/1gIbSTVFia4 Refuzohen ankesat e tre të dënuarve për blerjen e Mercedesit luksoz prej 600 mijë eurove –...

“Stop Rusino” kërkon mbylljen e deponisë, Nuredini: Edhe për disa vite Rusino e hapur!

https://youtu.be/RCGqvEZnlp8 Deponia Rusino vazhdon të jetë e bllokuar  nga aktivistet e lëvizjes “Stop Rusino” Kërkojnë që kjo...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -