Shqipëri, 3 të vdekur, 120 raste të reja me Covid-19 dhe 48 të shëruar

Must Read

Haradinaj: Ende nuk e kemi shpëtuar Ujmanin, duhet të bëjmë kujdes me fizibilitetin

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj sonte ka paralajmëruar se Kosova nuk guxon të heqë dorë nga interesat...

Itali, stadiumet do të hapen gradualisht nga 8 tetori

Ministri italian i sportit Vincenzo Spadafora ka treguar se stadiumet në Itali do të fillojnë të hapen...

Makron: Rusia të japë shpjegim për helmimin e Navalnit, ekzistojnë linja të kuqe për armë kimike

Presidenti francez Emanuel Makron sot kërkoi nga Rusia urgjentisht ta shpjegojë rastin me helmimin e kritikut të...
- Advertisement -

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 626 testime të realizuara për të dyshuar të prekur me virusin korona 120 persona kanë rezultuar pozitiv me Covid-19.

Tiranë-59, Vlorë-7, Pogradec-6, Kukës-5, Berat-4, Raskovec-4, Krujë-3, Elbasan-3, Has-3, Kolonjë-3, Fier-2, Kurbin-2, Lushnje-2, Librazhd-2, Kamëz-2, Bulqizë-2, Kuçovë-2, Shkodër-1, Durrës-1, Kavajë-1, Tropojë-1, Mallakastër-1, Prrenjas-1 dhe Vorë-1.

- Advertisement -

Në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ka regjistruar 48 pacientë.

Ndërsa tre pacientë e kanë humbur betejën me korona virusin.

- Advertisement -

Haradinaj: Ende nuk e kemi shpëtuar Ujmanin, duhet të bëjmë kujdes me fizibilitetin

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj sonte ka paralajmëruar se Kosova nuk guxon të heqë dorë nga interesat e saja në dialogun me...

Itali, stadiumet do të hapen gradualisht nga 8 tetori

Ministri italian i sportit Vincenzo Spadafora ka treguar se stadiumet në Itali do të fillojnë të hapen gradualisht nga data 8 tetor....

Makron: Rusia të japë shpjegim për helmimin e Navalnit, ekzistojnë linja të kuqe për armë kimike

Presidenti francez Emanuel Makron sot kërkoi nga Rusia urgjentisht ta shpjegojë rastin me helmimin e kritikut të Kremlinit, Aleksej Navalni dhe theksoi...

Arturo Vidal: Me Interin dua të fitoj shumë gjëra

Tashmë ish-mesfushori i Barcelonës Arturo Vidal ka folur për herë të parë si lojtar i Interit, duke e falënderuar klubin zi-kaltër për...

“Mbetemi në qëndrimin se prindërit duhet të kthehen në punë” – tha Shahpaska

"Me krijimin e kushteve për akomodimin e fëmijëve në institucionet parashkollore – kopshte dhe qendra ditore për zhvillim të hershëm të fëmijës,...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -