Shpati e Berkani së shpejti në bashkëpunim?

TË FUNDIT

Këngëtarët Shpat Kasapi dhe Berkan Beka, kanë një surprizë për dëgjuesit e muzikës së tyre.

Dyshja publikoi një foto ku shihen duke punuar së bashku dhe mbishkrimi fotos është “Surprizë..?”.

Siç duket, artistët do të sjellin një projekt të ri muzikor bashkëpunim.

Kujtojmë së, projekti fundit nga Shpati është “Mia Mala”, ndërsa Berkani ka publikuar projektin “Bal Mafia” në më shumë se një vit më parë./21Media