Shkaktoi reagime për mosmbajtjen e maskës, Megan Fox reagon lidhur me deklaratën e bujshme

TË FUNDIT

Sami Tërnoci nga Bujanoci i del në ndihmë mërgatës shqiptare për regjistrimin

Procesi i regjistrimit në Maqedoninë e Veriut i ka mobilizuar edhe mërgimtarët nga trojet shqiptare. Kështu është rasti me...

VIDEO/Momenti i tërmetit në Greqi, qytetarë të frikësuar

Janë publikuar pamjet e para nga tërmeti i fuqishëm që u regjistruar në Greqi. Shihet se lëkundjet ishin të mëdha,...

A u përmbush premtimi i BDI-së për subvencionim të pagave për shqiptarët në sektorin privat? Përgjigjen nga Qeveria

Miratimi i programit në seancën e Qeverisë, ku parashihet subvencionim i kompanive private për punëtorë mbi bazën e parimit...

Tërmet i fuqishëm godet Greqinë, ndihet në Shkup dhe Tiranë

Një tërmet i fuqishëm ka goditur Greqinë para pak minutash. Tërmeti me fuqi prej 5.9 ballë, është ndjerë edhe në...

Qeveria apel diasporës: Merrni pjesë në regjistrim

Qeveria e Maqedonisë së Veriut ka dërguar apel deri te diaspora e vendit, që të marrin pjesë aktive në...

Aktorja, Megan Fox është tashmë në shënjestër të mediave rozë.

Mirëpo, duket se së fundmi asaj nuk i ka shkuar mirë me një deklaratë të dhënë, pasi ka vendosur një rekord reagimesh të ashpëra.

Ajo është ‘kryqëzuar’ nga fansat për shkak të postimit të bërë me fotoshop në Instagram, i cili deklaroi një qëndrim kundër mbajtjes së maskave të fytyrës, në mes të pandemisë COVID-19.

 ‘Në fund të fundit është vendimi im të besoj në univers për të më mbajtur mua dhe familjen time të sigurt’.

34-vjeçarja ka reaguar duke hedhur poshtë këtë deklaratë: “Unë kurrë nuk kam bërë deklaratë në lidhje me mbajtjen e maskave. E frikshme që mund të bëheni virale dhe ndoshta të kryqëzoheni shoqërisht për diçka që nuk e keni bërë. Interneti është kaq argëtues”.

TË NGJAJSHME