Sabri Fejzullahu dhe Big Mama vijnë me një këngë që i prek të dytë

TË FUNDIT

Këngëtari i njohur Sabri Fejzullahu bëri të ditur se është duke u përgatitur për një album me shtatë këngë, e në mesin e këtyre këngëve është edhe një bashkëpunim me Big Mamën. Siç tregoi vet këngëtari në emisionin Mamas’s Trip në RTV21, tematika e këngës është e ndjeshme dhe që i prekë të dy artistët. Flet për dashurinë mes bijës dhe babit. Sabriu përmendi se kënga është edhe një lloj dedikimi për vajzën e tij Bulëzën që jeton në Amerikë, e në anën tjetër përmendi edhe ndarjen nga jeta të babait të Big Mamës e që kjo këngë në një farë forme do të përfshijë edhe këtë pjesë. Gjatë kësaj bisede Big Mama nuk mundi t’i mbajë lotët për babnë e saj që vdiq muaj më parë./21Media

#SabriFejzullahu dhe #BigMama vijnë me një këngë që i prekë të dytë

#SabriFejzullahu dhe #BigMama vijnë me një këngë që i prekë të dytë

Gepostet von RTV21 am Montag, 20. Juli 2020

MARKETING I PAGUAR POLITIK