Rrezikon Shkupi me Trapanovskin në pjesën e dytë, por topi shkon mbi kuadrat

TË FUNDIT

Shkupi pret irlandezët e Shamrock Rovers në “Tose Proeski” me synimin për të përmbysur humbjen 3-1 në ndeshjen e parë dhe për të vijuar aventurën në Europa League.

58’ – Kundërsulm i shpejtë i Shkupit, që i shkon pranë golit të avantazhit, por Trapanovski shpërdoron, duke gjuajtur mbi kuadrat.

error: Content is protected !!