Robert Berisha në ditëlindjen e tij zbulon identitetin e të dashurës

TË FUNDIT

Robert Berisha feston sot 46-vjetorin e lindjes. E në këtë ditë me sa duket, ai ka vendosur të na prezantojë edhe me të dashurën e tij të re.

Ajo quhet Ana dhe e ka uruar këngëtarin me fjalët më të bukura të dashurisë në këtë ditë të veçantë.

“Gëzuar ditëlindjen burrit që mban zemrën time”, shkruan Ana krahas një fotoje të postuar në prehrin e Berishës.

Këngëtari ka vendosur që ta ripostojë foton në instagramin e tij.