RMV, 3 viktima, 74 raste të reja me Covid-19

Must Read

Haradinaj: Ende nuk e kemi shpëtuar Ujmanin, duhet të bëjmë kujdes me fizibilitetin

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj sonte ka paralajmëruar se Kosova nuk guxon të heqë dorë nga interesat...

Itali, stadiumet do të hapen gradualisht nga 8 tetori

Ministri italian i sportit Vincenzo Spadafora ka treguar se stadiumet në Itali do të fillojnë të hapen...

Makron: Rusia të japë shpjegim për helmimin e Navalnit, ekzistojnë linja të kuqe për armë kimike

Presidenti francez Emanuel Makron sot kërkoi nga Rusia urgjentisht ta shpjegojë rastin me helmimin e kritikut të...
- Advertisement -

Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 689 teste të realizuara 74 persona kanë rezultuar pozitiv me Covid-19.

Shkup-14, Kumanovë-8, Shtip-13, Strugë-1, Kavadarc-3, Gostivar-22, Koçan-1, Berovë-3, Vinicë-4, Sveti Nikollë-3 dhe Kërçovë-2.

- Advertisement -

Sot Instituti i Shëndetit Publik ka regjistruar 90 pacient të shëruar nga virusi korona.

Shkup-23, Kumanovë-1, Dibër-1, Shtip-11, Tetovë-17, Veles-1, Ohër-1, Kavadarc-3, Gostivar-9, Radovish-5, Koçan-1 dhe Sveti Nikollë-17.

- Advertisement -

Gjatë 24 orëve të fundit betejën me korona virusin e kanë humbur 3 pacient.

Manastir-1, Demir Hisar-1 dhe Shkup-1.

- Advertisement -

- Advertisement -

Haradinaj: Ende nuk e kemi shpëtuar Ujmanin, duhet të bëjmë kujdes me fizibilitetin

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj sonte ka paralajmëruar se Kosova nuk guxon të heqë dorë nga interesat e saja në dialogun me...

Itali, stadiumet do të hapen gradualisht nga 8 tetori

Ministri italian i sportit Vincenzo Spadafora ka treguar se stadiumet në Itali do të fillojnë të hapen gradualisht nga data 8 tetor....

Makron: Rusia të japë shpjegim për helmimin e Navalnit, ekzistojnë linja të kuqe për armë kimike

Presidenti francez Emanuel Makron sot kërkoi nga Rusia urgjentisht ta shpjegojë rastin me helmimin e kritikut të Kremlinit, Aleksej Navalni dhe theksoi...

Arturo Vidal: Me Interin dua të fitoj shumë gjëra

Tashmë ish-mesfushori i Barcelonës Arturo Vidal ka folur për herë të parë si lojtar i Interit, duke e falënderuar klubin zi-kaltër për...

“Mbetemi në qëndrimin se prindërit duhet të kthehen në punë” – tha Shahpaska

"Me krijimin e kushteve për akomodimin e fëmijëve në institucionet parashkollore – kopshte dhe qendra ditore për zhvillim të hershëm të fëmijës,...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -