Array

Rita Ora konfirmon këngën e re

Must Read

Grubi: Ideja për subvencionim nuk është vetëm për shqiptarët, por për të gjithë!

Subvecionet për bashkësitë e pakicave për momentin janë vetëm debat i cili është i hapur. Subvencionuam punësime ...

Zv/kryeministri Grubi premton se do të angazhohet për barazi gjinore në politikë

Zëvendëskryetari i parë i Qeverisë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie midis Bashkësive, Artan Grubi, i...

Bujar Osmani tregon 5 pikat me prioritet të MPJ-së

Ministri i Punëve të Jashtme të Maqedonisë së Veriut, Bujar Osmani në pres-konferencë për media bëri të...
- Advertisement -

Rita ka konfirmuar se këngën e saj solo do ta lëshojë më 11 maj. Këtë ylli e ka konfirmuar në një intervistë në “The Breakfust Club”. Ajo nuk tregoi titullin e këngës, por në muajin nëntor të vitit të kaluar kishte thënë se kënga e re do të quhet “Testosterone”.

Këngëtarja e njohur me prejardhje shqiptare, Rita Ora, ka konfirmuar se në muajin maj do të lansojë këngën e re.

- Advertisement -

Ajo nuk ka sjell këngë solo që prej “I Will Never Let You Down” të lansuar majin e kaluar, por ka sjell duete me Charles Hamiltonin dhe Charli XCX.

Albumi i dytë i Ritës pritet të vijë më vonë gjatë vitit.

- Advertisement -

Ora është duke zhvilluar karrierë edhe si aktore. Ajo ishte pjesë e filmit të njohur “Fifty Shades of Grey” dhe është konfirmuar se do të jetë pjesë edhe filmave tjerë të kësaj serie.

- Advertisement -

Grubi: Ideja për subvencionim nuk është vetëm për shqiptarët, por për të gjithë!

Subvecionet për bashkësitë e pakicave për momentin janë vetëm debat i cili është i hapur. Subvencionuam punësime  në investimet e huaja  në...

Zv/kryeministri Grubi premton se do të angazhohet për barazi gjinore në politikë

Zëvendëskryetari i parë i Qeverisë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie midis Bashkësive, Artan Grubi, i cili para dy ditëve paralajmëroi...

Bujar Osmani tregon 5 pikat me prioritet të MPJ-së

Ministri i Punëve të Jashtme të Maqedonisë së Veriut, Bujar Osmani në pres-konferencë për media bëri të ditura pesë pikat me prioritet...

Osmani për memorandumin bullgar: “Kemi linja të kuqe për të mbrojtur interesat kombëtare”

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, sot në një dalje për media ka komentuar edhe memorandumin Bullagr, me të cilën Bullgaria...

Përmbytje në rajonin rus Habarovsk

Për shkak të rritjes së nivelit të lumit Amur në rajonin Habarovsk në Lindjen e Largët ruse janë përmbytur 29 lagje.
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -