Ristevski: Ka dallim mes videos së publikuar për Mickovskin dhe materialet e siguruara nga SPB Shkup

Must Read

“Besa” synon të formojë grup parlamentar, askush nuk pohon se do ta ndihmojë me deputetë

https://youtu.be/7eyhebHnNfQ Lëvizja Besa po synon që të ketë grupin e saj parlamentar,...

Qëndrime të ndara për punësimet etnike, Bekteshi apelon: Politikanët ta lexojnë programin qeveritar

https://youtu.be/RWxYhMT3nvo Pas prezantimit të projekteve për katër vitet e ardhshme, theksi kryesor...

Pritet valë e re e virusit korona në vjeshtë, ekziston mundësia për vendosjen e masave të reja restriktive

https://youtu.be/544VIjF9mqA Vera po mbaron, ndërsa me të edhe periudha stabile të cilën...
- Advertisement -

Kryeshefi i Sektorit për Punë të Brendshme të Shkupit, Risto Stavrevski, informoi në konferencën e sotme për shtyp se nga ana e Ministrisë së Punëve të Brendshme është mbyllur plotësisht hetimi në lidhje me akuzat për shkelje të masave të ndërlidhura me Kovid-19 nga ana e kryetarit të VMRO DPMNE-së, Hristijan Mickoski.

Nga të gjitha masat e ndërmarra, ai theksoi se ekziston një dallim midis informacioneve të publikuara në opinion dhe informacionet e marra në bazë të ekspertizës. Dëshmia kryesore, siç deklaroi shefi Stavrevski, konfirmon se konstatimet janë të ndryshme nga perceptimi i krijuar në opinion.

- Advertisement -

Në të njëjtën kohë, ai shtoi se është siguruar një dëshmi shtesë kryesore, e cila gjithashtu konfirmon se perceptimi i krijuar në publik është i ndryshëm, por për shkak të fshehtësisë së dëshmisë, ai nuk mund të publikohet./MIA

- Advertisement -

“Besa” synon të formojë grup parlamentar, askush nuk pohon se do ta ndihmojë me deputetë

https://youtu.be/7eyhebHnNfQ Lëvizja Besa po synon që të ketë grupin e saj parlamentar, por tani për tani nuk...

Qëndrime të ndara për punësimet etnike, Bekteshi apelon: Politikanët ta lexojnë programin qeveritar

https://youtu.be/RWxYhMT3nvo Pas prezantimit të projekteve për katër vitet e ardhshme, theksi kryesor në konferencën për media të...

Pritet valë e re e virusit korona në vjeshtë, ekziston mundësia për vendosjen e masave të reja restriktive

https://youtu.be/544VIjF9mqA Vera po mbaron, ndërsa me të edhe periudha stabile të cilën e kemi pasur deri më...

Tottenham përballë Shkëndisë, Gjoka: Një ndeshje që do të krenojë të gjithë Maqedoninë

https://youtu.be/yTfLXh8OcC4 Ky gol i Ibrahimit bëri të vazhdojë ëndrra e Klubit Futbollistik të Shkëndisë që të kalojë

Mickoski mbetet, Janushevi largohet, Bordi iniciues dhe LSDM-ja vlerësojnë se ndryshmet janë vetëm teatro

https://youtu.be/ySjClHGuV5M Pas Komitetit të djeshëm Qendror të partisë opozitare, VMRO-DPMNE, krahas ndryshimit të një pjese të anëtarësisë...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -