Rihanna ka gati dokumentarin e saj

TË FUNDIT

Dokumentari i shumëpritur i yllit botëror, Rihanna, pothuajse është gati. Një fans i saj publikoi pak pamje nga dokumentari i ri i këngëtares, të cilin Amazon e mori për 25 milionë dollarë në vit. Ndonëse nuk dihet data e publikimit të këngës, në këtë faqe u tha se “do të publikohet së shpejti”, transmeton rtv21.tv Ka pak detaje në lidhje me projektin e drejtuar nga Peter Berg, i cili e përshkroi një pjesë si një ‘vështrim brenda jetës personale dhe profesionale të Rihannës’./21Media

MARKETING I PAGUAR POLITIK