Rënie të çmimit të naftës për shkak të druajtjes nga vala e re të koronavirusit

Must Read

ASH-AAA karton të kuq për zëvendësministrat? Abazi: S’kanë legjitimitet, do të punojnë vetëm për interesat partiake

Zëvendësministrat e rinj të propozuar nga Qeveria, nuk do të sjellin asnjë risi, por vetëm do të...

Bytyqi kundër Grubit dhe Zaevit, “Paratë publike nuk duhet të ndahen sipas përkatësisë etnike”

https://youtu.be/QVHD2o-kb-0 Propozimi i zëvendëskryeministrit të parë, Artan Grubi që të subvencionohen kompanitë...

Profesionet të ndryshme nga obligimet?! Zëvendësministrat të martën para deputetëve

https://youtu.be/KaiRwPjWwFY Në vend që të kenë fundjavë të lirë, deputetët do të...
- Advertisement -

Çmimet e naftës sot kanë rënë në 38 dollarë amerikanë, nën presion nga druajtjet të valës së dytë të koronavirusit në Kinë, Japoni dhe SHBA do ta parandalojë rikuperimin e kërkesës së energensave.

Në tregun londinez çmimi i fuqisë ka rënë për 38 centë në krahasim me mbylljen paraprake dhe arrin 38,35 dollarë. Në tregun amerikan, me fuqinë është tregtuar me çmim më të ulët për 66 centë, gjegjësisht për 35,60 dollarë amerikanë.

- Advertisement -

Tregtarët janë të shqetësuar nga paraqitja e valës së re të koronavirusit. Pas pothuajse dy muajve qetësim, Pekini në katër ditët e fundit ka paraqitur 79 raste të reja,ndërsa numri i të infektuarve të rinj në SHBA sërish është rritur, me më shumë se 25.000 raste të reja vetëm të shtunën./MIA

- Advertisement -

ASH-AAA karton të kuq për zëvendësministrat? Abazi: S’kanë legjitimitet, do të punojnë vetëm për interesat partiake

Zëvendësministrat e rinj të propozuar nga Qeveria, nuk do të sjellin asnjë risi, por vetëm do të punojnë për interesat e tyre...

Bytyqi kundër Grubit dhe Zaevit, “Paratë publike nuk duhet të ndahen sipas përkatësisë etnike”

https://youtu.be/QVHD2o-kb-0 Propozimi i zëvendëskryeministrit të parë, Artan Grubi që të subvencionohen kompanitë private të cilat do të...

Profesionet të ndryshme nga obligimet?! Zëvendësministrat të martën para deputetëve

https://youtu.be/KaiRwPjWwFY Në vend që të kenë fundjavë të lirë, deputetët do të duhet t’i lexojnë biografitë dhe...

MPB “ruan” ish-ministren Jankullovska, Gruevski në Budapest, bashkëpunëtorët e tij më të afërt në burg

https://youtu.be/I-GFz2nm33w Përditshmëri e banorëve të rrugës “Dimçe Mirçev” numër 20, janë makinat policore, sepse vetëm 10 metra...

Jo të gjitha shkollat kanë kompjuterë dhe internet

https://youtu.be/l-Cg1Gf5xHo Ministria e Arsimit dhe Shkencës po informon drejtorët e shkollave fillore dhe të mesme për llojin...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -