Regjistrohen 188 raste të reja me Covid-19, 5 të vdekur

Must Read

Monstra, ekspertja ka falsifikuar ekspertizën? Dëshmitarja Nikollovska me deklarata konfuze, Raufi do e padisë

https://youtu.be/IVglfJbP16I Snezhana Nikollovska, ekspertja e cila ka bërë analizën e dheut ku...

Takim Besimi-Bërnz: SHBA është partneri ynë më i rëndësishëm strategjik

Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë një nga partnerët më të rëndësishëm strategjikë të Republikës së Maqedonisë së Veriut....

Takim i Bytyqit dhe Bekteshit me Poçivalshek: Sllovenia dhe Maqedonia e Veriut janë vende mike me bashkëpunim të fortë ekonomik

Gjatë vizitës zyrtare të delegacionit të udhëhequr nga presidenti slloven, Borut Pahor, zëvendëskryeministri për çështje ekonomike, koordinim...
- Advertisement -

Ministria e Shëndetësisë informoi se gjatë 24 orëve të kaluara nga 1971 testime të realizuara 188 persona kanë rezultuar pozitiv me virusin korona.

Shkup-44, Kumanovë-21, Dibër-1, Shtip-18, Tetovë-24, Strugë-21, Veles-1, Manastir-5, Ohër-6, Kavadarcë-3, Gostivar-23, Kriva Pallankë-1, Koçan-1, Probishtip-2, Demir Hisar-1, Makedonski Brod-3, Kërçovë-10, Resnjë-1 dhe Negotinë-2.

- Advertisement -

Instituti i Shëndetit Publik sot ka regjistruar 268 persona të shëruar nga korona virusi. Shkup-105, Kumanovë-23, Dibër-2, Shtip-1, Prilep-1, Tetovë-41, Strugë-22, Veles-5, Manastir-3, Ohër-19, Gostivar-12, Radovish-1, Probishtip-3, Demir Hisar-1, Sveti Nikollë-12, Kërçovë-13 dhe Resnjë-4.

Betejën me virusin korona gjatë 24 orëve të fundit e kanë humbur 5 persona.

- Advertisement -

Monstra, ekspertja ka falsifikuar ekspertizën? Dëshmitarja Nikollovska me deklarata konfuze, Raufi do e padisë

https://youtu.be/IVglfJbP16I Snezhana Nikollovska, ekspertja e cila ka bërë analizën e dheut ku ka ndodhur vrasja e pesëfishtë...

Takim Besimi-Bërnz: SHBA është partneri ynë më i rëndësishëm strategjik

Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë një nga partnerët më të rëndësishëm strategjikë të Republikës së Maqedonisë së Veriut. Marrëdhëniet e shkëlqyera politike midis...

Takim i Bytyqit dhe Bekteshit me Poçivalshek: Sllovenia dhe Maqedonia e Veriut janë vende mike me bashkëpunim të fortë ekonomik

Gjatë vizitës zyrtare të delegacionit të udhëhequr nga presidenti slloven, Borut Pahor, zëvendëskryeministri për çështje ekonomike, koordinim me resorët ekonomikë dhe investimet...

Pakoja e katërt e masave, të dielën pasdite! Disa masa vlejnë deri në vitin 2021 paralajmëroi kryeministri

https://youtu.be/YhdxBxKdxAk Deri të dielën pasdite, Qeveria do ta prezantojë pakon e katërt të ndihmës ekonomike, paralajmëroi kryeministri...

Rrahën qytetarët, suspendohen policët! Kapen edhe druvjedhësit të cilët sulmuan policët

https://youtu.be/2pqlHclbyF8 Dy policë të cilët brutalisht me shqelma dhe shufër rrahën një qytetar nga Manastiri, do të...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -