Rama ka festuar 10 vjetorin e martesës.

TË FUNDIT

Ahmeti: E pergëzoj Bujar Osmanin për punën dhe maturinë që ka në kontestin me Bullgarinë

Ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani angazhimin më të madh e ka kontestin me Bullgarinë, tha...

Kontesti me Bullgarinë, përgjegjësi ka edhe Ministri i Jashtëm Osmani por edhe kabineti Zaev, thotë Ahmeti

Për kontestin me Bullgarinë përgjegjësi ka edhe Ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani por edhe kabineti...

Duhet të jemi në krah të maqedonasve për zgjidhjen e kontestit me Bullgarinë, thotë kreu integrist Ali Ahmeti

"Duhet të jemi në krah të maqedonasve për zgjidhjen e kontestit me Bullgarinë", tha në Click Plus...

Kryeministri Edi Rama ka festuar 10 vjetorin e martesës së tij më zonjën Linda Rama

Rama ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram një moment shumë romantik me zonjën Rama. Në foton e publikuar ata shfaqen duke u puthur, ndërkohë që zonja mban në dorë një buqetë më lule. Fotoja shoqërohet me shkrimin 10 vjet.

Edhe pas 10 vjetësh sërish një foto me puthje, si ajo e 10 vjetëve më parë kur kurorëzuan martesën në një ceremoni me 500 të ftuar, martesë e cila solli në jetë Zaho Ramën, djalin e tyre tani 6 vjeç.

Burimi: Top Channel

TË NGJAJSHME