Qeveria e re në takim tek Presidenti Pendarovski

Must Read

MASH: Platforma nacionale në dispozicion për nxënësit dhe prindërit

Ueb-faqja e Platformës së vetme nacionale për mësim onllajn nga mesnata është në dispozicion për shfrytëzuesit përmes...

Bujqësinë dhe zhvillimin rural – do ta mbështesim me 200 milion euro – tha Arjanit Hoxha

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave, Arjanit Hoxha në dalje për media bëri të ditura...

2 milionë njerëz mund të vdesin, para se të nisë vaksinimi – paralajmëron OBSH

Numri i vdekjeve globale nga Covid-19 mund të arrijë në dy milionë para se të nisë përdorimi...
- Advertisement -

Përbërja e re qeveritare e cila dje u votua në Kuvend, sot ishin në takim te Presidenti i vendit Stevo Pendarovski.

Kryeministri Zaev shefit të shtetit Stevo Pendarovski ia prezantoi të gjithë ministrat e Qeverisë së re dhe më pas u deklarua për mediat.

- Advertisement -

Zaev tha se kjo Qeveri do të punojë me përkushtim për problemet, në fillim do të merret me masat ekonomike dhe pasojat e korona virusit.

🔴ВО ЖИВО: Новата Влада на прием кај претседателот Стево Пендаровски

🔴ВО ЖИВО: Новата Влада на прием кај претседателот Стево Пендаровски

Gepostet von TV21 am Montag, 31. August 2020
- Advertisement -
  • Tags
  • 2

MASH: Platforma nacionale në dispozicion për nxënësit dhe prindërit

Ueb-faqja e Platformës së vetme nacionale për mësim onllajn nga mesnata është në dispozicion për shfrytëzuesit përmes adresës www.schools.mk. Me qëllim që të...

Bujqësinë dhe zhvillimin rural – do ta mbështesim me 200 milion euro – tha Arjanit Hoxha

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave, Arjanit Hoxha në dalje për media bëri të ditura disa nga prioritetet për 4...

2 milionë njerëz mund të vdesin, para se të nisë vaksinimi – paralajmëron OBSH

Numri i vdekjeve globale nga Covid-19 mund të arrijë në dy milionë para se të nisë përdorimi i një vaksine efektive, ka...

Shtatë persona janë arrestuar në lidhje me sulmin jashtë ish-zyrave të revistës satirike “Charlie Hebdo” në Paris

Shtatë persona janë arrestuar në lidhje me një sulm jashtë ish-zyrave të revistës satirike “Charlie Hebdo” në Paris.

​Henderson do mungojë ndaj Arsenalit, pritet të startojë Thiago

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp në konferencë për mediat, ka konfirmuar se në ndeshjen kundër Arsenalit pritet të mungojë kapiteni i skuadrës...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -