Qasja në shërbimet e “Ujësjellësi dhe kanalizimi” përmes një aplikacioni celular

Must Read

Mickoski në TV21: S’ka më parim “fituesi me fituesin” por “programi me program”

Kreu i partisë opozitare VMRO-DPMNE, Hristijan Mickoski, i ftuar në emisionin ClickPlus në TV21 deklaroi se që...

Çegranasit në pritje të fushës së sportit! Komuna e Gostivarit dhe ARS ia hedhin fajin njëra-tjetrës

https://youtu.be/Q4_FXhlBS4Q Banorët e Çegranit ende janë në pritje të rikonstruimit të fushës...

TV21 në zonën e kuqe të klinikës infektive! Vetëm në 24 orët të fundit janë hospitalizuar tre pacientë të rinj

https://youtu.be/fh8r2tuCvAQ Jovica Paunoski, Gazetar TV21: Kjo prapa meje është...
- Advertisement -

Përmes një aplikacioni celular të disponueshëm për Android dhe iOS, Ndërmarrja Publike “Ujësjellësi dhe kanalizimi”- Shkup mundëson qasje në të gjitha informacionet për ndërmarrjen. Përmes këtij aplikacioni, përdoruesit përveç mundësisë për t’i paguar faturat, për t’i raportuar ujëmatësit dhe defektet, kanë mundësinë në mënyrë të thjeshtë dhe të shpejtë duke i ndjekur udhëzimet, në çdo kohë t’i rishikojnë numrat e përdoruesve, të shtojnë përdorues ose nëse ato kanë ndryshime t’i azhurnojnë të dhënat e tyre.

Informacionet, siç theksojnë nga kompania, janë në dispozicion edhe në ueb faqen e tyre, si dhe qasje në shërbimet elektronike përmes e.vodovod-skopje.com.mk.

“Ujësjellësi dhe kanalizimi”- Shkup është ndërmarrja e parë publike e cila u mundëson klientëve të saj qasje deri te shërbimet e tyre përmes një aplikacioni celular. Për çdo informacion shtesë në lidhje me shërbimet e ndërmarrjes qytetarët, e interesuar mund të kontaktojnë: 02 3073 010, Qendra e Informacionit; 02 3240 300, Drejtoria [email protected]www.vodovod-skopje.com.mkwww.facebook.com/jpvodovod.skopje, thonë nga ndërmarrja.

Në Drejtori, sportelet për pagesa, në përputhje me ndryshimet e reja të lëvizjes, punojnë çdo ditë pune nga ora 7:30 në ora 17:00 dhe të shtunën nga ora 8 në orën 13:00.

“Në mënyrë që të mbrohemi dhe ta parandalojmë përhapjen e koronavirusit, detyrimisht mbani maska, mbani distancë, mos u gruponi dhe ndiqni të gjitha rekomandimet e dhëna nga Ministria e Shëndetësisë”, thuhet në kumtesë.

- Advertisement -

Latest News

Çegranasit në pritje të fushës së sportit! Komuna e Gostivarit dhe ARS ia hedhin fajin njëra-tjetrës

https://youtu.be/Q4_FXhlBS4Q Banorët e Çegranit ende janë në pritje të rikonstruimit të fushës së sportit në fshatin e...

TV21 në zonën e kuqe të klinikës infektive! Vetëm në 24 orët të fundit janë hospitalizuar tre pacientë të rinj

https://youtu.be/fh8r2tuCvAQ Jovica Paunoski, Gazetar TV21: Kjo prapa meje është Klinika infektive. Çdo ditë numri...

Kritika për mësimin online! Inspektorati s’i ka verifikuar lëshimet, janë në vetëizolim

https://youtu.be/JAU8iVA1Dg0 Unioni i nxënësve të shkollave të mesme sot ka dalë me një sërë kritika për mënyrën...

Nga sonte deri të hënën orë policore! Qytetarët të revoltuar, Filipçe insiston për kontrolle më të ashpra

https://youtu.be/LEiNXM7EEU8 Lëvizja e lirë e qytetarëve zgjati vetëm 10 ditë. Pasi më 26 maj u shfuqizua, dje...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -