Përveç ASH-AAA, PDSH-së dhe Të Majtës, të gjithë partitë tjera i morën certifikatat për deputetët

Must Read

Umit Karan rikthehet në krye të FC Shkupit

Umit Karan rikthehet në krye të skuadrës së Shkupit. Karan sot e ka marrë drejtimin e FC...

BDI në Qeveri nuk e zgjodhi LSDM-ja por qytetarët – tha Muhamed Zekiri në ClickPlus!

I pyetur nëse LSDM-ja duhej të bënte koalicion me BDI-në edhe pse në fushatë zgjedhore kishte një...

Zekiri thumbon zv/Ministrin Ilir Hasanin, shpejtoi me statusin në Facebook, është herët për kafe në Prishtinë derisa numrat janë në rritje!

“Unë gjykoj se ishte i përshpejtuar statusi i zv/ministrit të Shëndetësisë, se së shpejti do të pimë...
- Advertisement -

Sot në Komisionin Shtetëror të Zgjedhjeve u mbajt seancë solemne, në të cilën u dhanë certifikatat e deputetëve të zgjedhur.

Përveç të Majtës, PDSH-së dhe Aleancës për Shqiptarët, të gjitha partitë e tjera mbërritën në KSHZ dhe morën certifikatat e tyre për deputetë.

- Advertisement -

Megjithatë, nga Aleanca për Shqiptarët mbërrit një përfaqësues, por për shkak se ai nuk kishte asnjë autorizim, atij nuk iu dhanë certifikatat për deputetët.

Më herët, në orën 11 të mëngjesit në seancë publike të Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve, u njoftuan rezultatet përfundimtare zyrtare të zgjedhjeve të parakohshme parlamentare të 15-të korrikut.

https://www.facebook.com/watch/live/?v=2818890741673490&ref=external
- Advertisement -
  • Tags
  • 4

Umit Karan rikthehet në krye të FC Shkupit

Umit Karan rikthehet në krye të skuadrës së Shkupit. Karan sot e ka marrë drejtimin e FC Shkupit, pas largimit të trajnerit...

BDI në Qeveri nuk e zgjodhi LSDM-ja por qytetarët – tha Muhamed Zekiri në ClickPlus!

I pyetur nëse LSDM-ja duhej të bënte koalicion me BDI-në edhe pse në fushatë zgjedhore kishte një retorikë të nxehtë, Muhamed Zekiri...

Zekiri thumbon zv/Ministrin Ilir Hasanin, shpejtoi me statusin në Facebook, është herët për kafe në Prishtinë derisa numrat janë në rritje!

“Unë gjykoj se ishte i përshpejtuar statusi i zv/ministrit të Shëndetësisë, se së shpejti do të pimë kafe në Prishtinë dhe ndodhi...

Rita Ora luan në “Twist”, u publikua traileri i filmit

Sukseset e artistes kosovare me famë ndërkombëtare, Rita Ora nuk po kanë të ndalur. Përveç sukseseve në muzikë dhe bashkëpunimit me brende...

Provokim i radhës i Muhamed Zekirit ndaj BDI-së? Arbër Ademi fajtor për gjendjen në arsim

Nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zekiri sonte në emisionin ClickPlus në TV21 kritikoi ashpër ish-ministrin e Arsimit dhe Shkencës Arbër Ademi nga radhët...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -